• Головна
  • Щоб Ліга Європи для полтавської команди не відбулася у Львові, потрібно майже вісім мільйонів гривень
15:30, 2 липня 2018 р.

Щоб Ліга Європи для полтавської команди не відбулася у Львові, потрібно майже вісім мільйонів гривень

 Щоб Ліга Європи для полтавської команди не відбулася у Львові, потрібно майже вісім мільйонів гривень, фото-1

Сьогоднішнє засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів виявилося доволі класичним для Полтави – небагатолюдним і небагатослівним. З восьми запрошених депутатів на засідання прибуло лише чотири. За десять хвилин роботи вони встигли розглянути два питання і за одне навіть проголосували. До того ж – одностайно!

 Щоб Ліга Європи для полтавської команди не відбулася у Львові, потрібно майже вісім мільйонів гривень, фото-2

Першим розглянутим питанням було внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік. Воно стосувалося перерозподілу коштів для проведення громадських робіт у місті. Друге  зачепило спортивну гордість міста – стадіон «Ворскла» та участь полтавців у Лізі Європи.

 Щоб Ліга Європи для полтавської команди не відбулася у Львові, потрібно майже вісім мільйонів гривень, фото-3

За рішенням комісії УЕФА полтавський стадіон не відповідає європейським нормам за рівнем освітлення, якістю трибун та безпекою для його відвідувачів. Для того, щоб привести його до відповідного стану, потрібно ще витратити майже вісім мільйонів гривень. Інакше наша команда буде змушена грати не на своєму, а на Львівському стадіоні. Частково це питання взявся вирішити футбольний клуб, який завершує роботи з покращення безпеки на стадіоні. Решту коштів вирішили шукати на умовах співфінансування(2,5 млн. гривень з міського фонду, 2,5 млн – з обласного та ще частину за рахунок футбольного клубу). Лише для заміни прожекторів на стадіоні на більш сучасні потрібно витратити 7,5 млн. гривень.

Голова постійної комісії Григорій Сахно наголосив, що зараз йде боротьба за те, щоб в оптимальні строки довести стадіон до належного стану і наша команда грала не на полі сусідів, а на своєму. Одноголосним рішенням всіх членів комісії питання винесли на розгляд наступної сесії міської ради.

Юлія Самозвон.

Читайте також, як футбольний клуб "Ворскла" вже зараз готує стадіон до майбутніх ігор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комісія #фінанси #Полтава #стадіонВорскла #ремонт #модернізація
Оголошення
live comments feed...