• Головна
  • Полтавська обласна рада поскаржиться Володимиру Гройсману на полтавську Держекоінспекцію
14:14, 2 липня 2018 р.

Полтавська обласна рада поскаржиться Володимиру Гройсману на полтавську Держекоінспекцію

На черговій сесії депутати облради звернуться до Прем’єр-міністра України та Державної екологічної інспекції України

Полтавська обласна рада поскаржиться Володимиру Гройсману на полтавську Держекоінспекцію, фото-1

На черговій сесії Полтавської обласної ради, що проходитиме 12 липня у Зінькові, депутати планують ухвалити звернення до Прем’єр-міністра України та Державної екологічної інспекції України щодо незадовільної роботи Державної екологічної інспекції в Полтавській області. Жодного проекту цього рішення поки що не опубліковано на офіційному сайті Полтавськоїобласної ради, тому ми звернулися за подробицями до заступника голови облради Анатолія Ханка:

–        На сьогодні до керівництва Державної екологічної інспекції Полтавської області накопичилося дуже багато запитань. З найголовніших пунктів – відсутність контролю за неналежним поводженням з відходами по всій Полтавській області, використання агрофірмами і фермерами заборонених, неякісних і підробних гербіцидів і пестицидів, що викликало масову загибель бджіл.

За словами заступника голови Полтавської обласної ради, Державна екологічна інспекція Полтавської області чомусь не помічає велику кількість порушень і екологічне свавілля посадовців і підприємців Полтавщини, а її представники не з’являються на засідання екологічних комісій для надання пояснень і взагалі не прагнуть до співпраці з органами місцевого самоврядування. Також на переконання Анатолія Ханка, керівництво полтавської Держекоінспекції не з’явиться для надання пояснень і 12 липня на сесії обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #відходи #держекоінспекція #ханко #облрада #депутати
Оголошення
live comments feed...