• Головна
  • "Торгувати не землею, а готовою сільськогосподарською продукцією" - наголосив Олег Ляшко під час вчорашнього візиту на Полтавщину
11:15, 29 червня 2018 р.

"Торгувати не землею, а готовою сільськогосподарською продукцією" - наголосив Олег Ляшко під час вчорашнього візиту на Полтавщину

Вчора на Миргородщині з робочим візитом побував лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Там він зустрічався з малими підприємцями та покупцями місцевого ринку. Ситуація на торгових точках його неабияк вразила. Незважаючи на великий асортимент м’ясних виробів на прилавках, люди не поспішають запасатися свіжиною Причина банальна – немає грошей. Підприємці говорять, що займатися тваринництвом та торгувати м’ясопродуктами в нашій державі збитково.

«Малий бізнес України заходиться в занепаді, бо в людей немає коштів купити собі найнеобхідніші продукти харчування та речі – сказав Олег Ляшко. – Уряд не збирається покращувати цю ситуацію. У селян забороняють купувати молоко і м'ясо, бо хочуть завозити пальмову олію та імпортну бодягу. Треба не забороняти, а давати холодильну установку, доїльний апарат, можливість продавати свою продукцію. Тоді у людей будуть гроші і робота. Нам треба торгувати не землею чи сировиною, а готовою продукцією. Саме тому ми добиваємося ухвалення нашого закону «Купуй українське, плати українцям!». Щоб менше було свиней при владі, а більше поросят, гусей, курей, корів у селі, щоб були державні програми підтримки агропереробки, щоб не пальмову олію завозили, а продавали свою якісну молочку, щоб заробляли українські селяни, а не закордонні. Ключ до всього – відновлення економіки. Коли в людей є достаток – тоді сильна країна».

Українські товари заслуговують на визнання на світовому ринку. Олег Ляшко не просто про це говорить, він особисто скуштував української свинини та купив для своєї родини шматочок свіжини і деякі предмети гардеробу у миргородських продавчинь.

«Щоб підприємці не відчували себеобділеними , час кардинально змінювати державну політику – продовжив політик, - Підняти мінімальну заробітну плату до семи тисяч гривень, знизити енерговитратність підприємство та встановити справедливу ціну та газ. 11 тисяч гривень за тисячу кубів газу, що хоче зробити влада – це грабунок серед білого дня! Треба не ціни на газ підвищувати, а  збільшити видобуток власного газу та провести масштабну енергомодернізацію. Це дасть можливість в 2-3 рази зменшити ціну на газ, яка має бути максимум 4 тисячі гривень за тисячу кубів. Хто економить і менше споживає – той менше платить. Хто обігріває басейни і палаци тисячометрові – платить більше. Щоб не було такого, що за рахунок державного бюджету дотують багатих замість того, щоб дати тим, хто по 1,5 тисячі гривень отримує пенсії».

Миргородці підтримали ініціативи Олега Ляшка і бажаючих поспілкуватися з політиком у центрі ринку було вдосталь. Люди підходили та ділилися наболілим, бо чимало українців не втрачають віри, що в нашій державі має нарешті наступити благополуччя.

Читайте також, коли полтавці голосуватимуть за вступ до НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Миргородськийринок #ОлегЛяшко
Оголошення
live comments feed...