• Головна
  • Щодня від цього гине 2 дитини! Як полтавські батьки наражають на небезпеку малюків
16:12, 30 червня 2018 р.

Щодня від цього гине 2 дитини! Як полтавські батьки наражають на небезпеку малюків

Статистика каліцтв – у сотні разів більша

Щодня від цього гине 2 дитини!  Як полтавські батьки наражають на небезпеку малюків, фото-1

Кожного дня в Україні два-три малюка більше ніколи не побачать ні маму, ні тата, ні свого майбутнього. Тому що вони просто хочуть вивчати світ. Хочуть розглядати великий цікавий світ за вікном, зручно спираючись на москітну сітку. У квартирах полтавців стало задушливо та спекотно. Ми відкриваємо усі вікна наших осель і захищаємося від бридких комарів москітними сітками – головним спасінням і в той же час найбільшим кошмаром батьків.

Щодня кілька малюків випадають з вікон і розбиваються на смерть, тому що їх батьки на кілька хвилин залишили синочка чи донечку у кімнаті з відкритим вікном. Кілька хвилин вистачає прудким допитливим малюкам, щоб підсунути до вікна стілець, каструлю, коробку або будь-який інший підходящий предмет і вилізти на підвіконня. Зазвичай, діти вважають москітні сітки надійною опорою для спостереження за навколишнім світом – і разом із сіткою летять донизу. Або навіть і без сітки – дитяча цікавість не знає страху.

Зараз у будь-якому господарському, будівельному магазині чи в інтернеті можна легко знайти пристрої, які легко монтуються і не дають дитині повністю відкрити вікно. Якщо не можете встановити такий замок – просто ніколи не залишайте малюків насамоті з відкритим вікном або відкривайте лише у режим провітрювання.

Сподіваємося, це допоможе багатьом батькам Полтави зберегти здоров’я і життя їх коханої малечі.

Легковажите нашими порадами – прислухайтеся до найавторитетнішого лікаря-педіатра країни Євгена Комаровського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вікно #дитина #випастизвікна #замокнавікна #комаровський
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...