• Головна
  • Заступник голови ОДА: «Полтава – єдина, хто постійно соромить Полтавщину у Кабміні»
11:37, 27 червня 2018 р.

Заступник голови ОДА: «Полтава – єдина, хто постійно соромить Полтавщину у Кабміні»

Міська влада Полтави гальмує або зовсім не виконує розпоряджень Кабінету міністрів України

Сьогодні у Полтавській облдержадміністрації розглядали реалізацію урядової програми забезпечення житлом дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. У засіданні Координаційної ради у справах дітей взяли участь усі очільники райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

Цього року з державного бюджету України Полтавській області виділено 17 мільйонів 600 тисяч гривень на забезпечення житлом дітей-сиріт та придбання житла для будинків сімейного типу. Кожна ОТГ та РДА мали розробити програму з забезпечення житлом дітей-сиріт, отримати на це кошти та вже почати її виконувати. Об’єднані територіальні громади та райдержадміністрації Полтавщини звітувалися про хід виконання програм з різною мірою успішності.

І лише обласний центр не має навіть такої програми, не кажучи вже про стан її реалізації. Діти-сироти і позбавлені батьківського піклування, котрих у Полтаві найбільше, з проханням про допомогу звертаються до керівництва ОДА - більше нікуди. 

      –  Я не можу давати оцінку міському голові Полтави. Але Полтава – обличчя області і кожного разу під час звіту у Кабінеті міністрів воно соромить Полтавщину, – сказав Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА. – Полтавська область – одна з найуспішніших і ми хвалимося усім, крім Полтави, яка весь час показує себе з негативного боку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти-сироти #житло #ОДА #мамай #товстий
Оголошення
live comments feed...