![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
17:24, 26 червня 2018 р.
Пожежу у житловому будинку Полтави гасили 4 відділення рятувальників
Надзвичайна подія сталася по вулиці Героїв Чорнобильців
25 червня о 6 вечора на номер Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Героїв Чорнобильців у місті Полтава. На ліквідацію пожежі направилися 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС Полтави.
Рятувальники ліквідували загоряння покрівлі і перекриттів, врятували житловий будинок. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав, її причини встановлюють спеціалісти ДСНС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
10:04, Сьогодні
05:43, 19 липня
7
live comments feed...