• Головна
  • У Полтаві розповіли, коли Україна може провести референдум про вступ до НАТО (ВІДЕО)
12:58, 26 червня 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві розповіли, коли Україна може провести референдум про вступ до НАТО (ВІДЕО)

Референдум можуть провести паралельно із президентськими виборами

26 червня у Полтаві проходить низка заходів, організованих громадською Лігою Україна – НАТО. Цього дня для представників Ліги організовують зустріч із керівництвом ОДА, потім має відбутися тренінг для держслужбовців та прес-конференція голови Громадської Ліги Україна-НАТО Сергія Джерджа.

О 10:30 представники Ліги зустрічаються із першим заступником голови Полтавської ОДА Андрієм Пісоцьким.

На початку зустрічі Андрій Пісоцький відзначає плідну співпрацю громадських організацій та влади на Полтавщині. Зупиняється на тому, що в Україні зараз відбувається багато реформ, змін і проводять їх у час війни, коли багато коштів і ресурсів йде на відновлення української армії.

-Зараз ми розуміємо, що фінансувати армію потрібно було раніше, аби мати безпеку. Тепер ми розуміємо, що забезпечити мир у державі можна лише у партнерстві із найпотужнішим безпековим органом, яким є НАТО! – говорить Андрій Пісоцький.

Один із гостей, директор Департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України Богдан Червак, констатує, що Україна прийняла практично усі закони, які чітко демонструють її рух у напрямку північноатлантичного партнерства. Водночас, зазначає, що питання вступу України до НАТО має бути винесене на всеукраїнський референдум. І навіть передбачає час його проведення.

-Провести референдум одночасно із президентськими виборами. І одне із питань буде стосуватися вступу України в НАТО, - прогнозує Богдан Червак.

Після короткого спілкування гості відправляються на тренінг для представників ОДА щодо співпраці громадських та урядових інституцій у питаннях євроатлантичної інтеграції. Триватиме він до 15:00. О 15:00 в ОКІА «Новини Полтавщини» Сергій Джердж дасть прес-конференцію на тему проблем та регіональних аспектів євроатлантичних прагнень України.

Нагадаємо, раніше з приводу вступу України до НАТО висловився голова обласної ради Олександр Біленький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НАТО #полтава #пісоцькийандрій #вступ #референдум #вибори
Оголошення
live comments feed...