• Головна
  • Don`t panic, it`s organic: Полтавщина – нова веганська столиця України
10:31, 26 червня 2018 р.

Don`t panic, it`s organic: Полтавщина – нова веганська столиця України

Чому усім прихильникам органічних здорових продуктів варто переїжджати на Полтавщину?

Якщо колись жителі Донецької області казали, що годують усю країну, то ми з вами, полтавці, можемо сміливо сказати, що годуємо усіх веганів, прихильників ЗОЖ та інших хіпстерів України. Полтавщина– чемпіон з розвитку органічного агровиробництва. Окрім того, що тут вже десятиліттями надуспішно працює найбільше в Україні підприємство органічного землеробства, яке ще 30 років тому повністю відмовилося від використання гербіцидів, пестицидів і мінеральних добрив, інші аграрії активно переймають його формулу успіху. За словами заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, Полтавська область – лідер організаційної і фінансової підтримки органічних виробників:

— Я – великий прихильник органічного сільськогосподарського виробництва. Вбачаю великий потенціал для України саме у розвитку цієї підгалузі. І дійсно є симпатиком Полтавської області, тому що вона є однією із чемпіонських в Україні стосовно розвитку сільськогосподарського органічного виробництва. 

Провідний виробник органічної аграрної продукції ПП «Агроекологія» з нагоди Дня органічного поля приймали у себе на полях масштабний захід – зустріч українських та закордонних представників аграрного бізнесу. Це ефективний майданчик для обміну ідеями та знаннями між виробниками, науковцями, представниками інноваційних компаній. Оскільки «Агроекологія» вже 40 років отримує високоякісну екологічно чисту продукцію, агро-бізнесмени надзвичайно зацікавлені переймати досвід і передові технології землеробства, які використовує підприємство.

На заході проходить виставка техніки, яку використовують для органічного землеробства. Працівники та фахівці підприємства розповіли про роботу кожного із приладів. Це культиватор для передпосівного обробітку та закриття вологи, культиватор для основного обробітку, просапний культиватор, універсальний посівний комплекс тощо. Тож учасники побачили ефективність роботи органічних технологій, отримали комунікацію з органічними виробниками та ознайомилися із технікою.

25% чорноземів всього світу знаходяться в Україні. Тому з особливою бережливістю потрібно ставитися до нашої землі. І підприємство «Агроекологія», впроваджуючи безмінеральне органічне землеробство, показує свій досвід. І це перспектива всього розвитку аграрного сектору України.

Довідково: ПП «Агроекологія» розташоване на землях Шишацького та Зіньківського районів Полтавської області. Господарювання ведеться на площі 8 тис. га. Це найбільше в Україні підприємство, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства. Понад три десятиліття тому тут повністю відмовилися від застосування гербіцидів, пестицидів, мінеральних добрив, що дозволяє отримувати високоякісну екологічно чисту продукцію.

Підприємство має розвинуте рослинництво і високопродуктивне молочне стадо. На полях «Агроекології» отримують високі урожаї озимої пшениці, гречки, вівса, ячменю, соняшнику, кукурудзи, із зерна яких виробляють крупи та борошно. Тваринництво повністю забезпечене екологічно чистими кормами власного виробництва. Підприємство сертифіковане як виробник молока для дитячого харчування, а також атестоване як племінний завод з розведення української червоно-рябої молочної породи ВРХ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#агробізнес #фермери #аграрії #агрохолдинг #екологічний #екофуд #веган #органічнеземлеробство #екологічночистіпродукти #агроекологія
ТОП новини
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
У Полтаві пропонують збудувати індустріальний парк, який забезпечить економічний та промисловий розвиток міста
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
Оголошення
live comments feed...