• Головна
  • У Полтаві по-новому ремонтуватимуть дороги
18:30, 25 червня 2018 р.

У Полтаві по-новому ремонтуватимуть дороги

У Полтавській ОДА на нараду зібрали підрядників з ремонту місцевих доріг

Сьогодні в приміщенні Полтавської ОДА під головуванням першого заступника голови Андрія Пісоцького та за участі голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького відбулася нарада щодо утримання й ремонту доріг місцевого значення.

Мета зустрічі – налагодити всебічну комунікацію без посередників між замовником та виконавцем за участі контролюючої сторони.

Андрій Пісоцький зазначив, коли депутати облради звертаються з бажанням за рахунок місцевих бюджетів ремонтувати дороги, усіх їх скеровує до голів РДА. Таким чином формується розуміння, що саме керівники районів координують процеси на місцях.

В. о. директора ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан пояснив підпорядкування та як контролюються ремонтні роботи. Генпідрядником з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення є «БК «Старт-Інвест». Компанія пройшла тендерну процедуру, відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі». До її завдань також входить проведення дрібного ямкового ремонту. Вона ж визначає й субпідрядників по кожному району, погоджуючи їх з балансоутримувачем.

– «БК «Старт-Інвест» обрали й погодили з нами субпідрядників по кожному району. Компанії ми ставимо завдання, доводимо обсяг робіт, визначаємо терміни, – говорить Олексій Басан. – Як балансоутримувач призначаємо своїх фахівців, які здійснюють технагляд за виконанням робіт і щоденно звітуються за хід робіт у кожному районі.По першочерговості й термінам комунікуємо з головами РДА. Таким чином здійснюється кількарівневий контроль.

Олексій Басан представив присутнім, хто з фахівців підприємства, у яких районах здійснює технічний нагляд за ремонтом доріг і надав контакти. Зауважив, що вони оперативно відповідатимуть на запитання стосовно ремонту, адже ледь не щодня виїжджають на місця ведення робіт у районах і перевіряють підрядників.

– Відсутність комунікації – часто одне з основних питань. Наше бачення одне, у РДА чи генпідрядника – інше. Щоб субпідрядник не робив помилок, мусить бути тристоронній контроль. Відтепер ми налагодили оперативну співпрацю, щоб всі зауваження розглядалися разом і до помилок не дійшло, – підсумував Андрій Пісоцький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #дороги #ода #пісоцький
Оголошення
live comments feed...