• Головна
  • Ремонт на 125 мільйонів: стало відомо, як виглядатиме оновлений табір «Маяк»
13:05, 25 червня 2018 р.

Ремонт на 125 мільйонів: стало відомо, як виглядатиме оновлений табір «Маяк»

Багато скла, сучасна архітектура і місткі корпуси – почалася реконструкція табору «Маяк», яка не проводилася жодного разу з часів його заснування.

Департамент будівництва та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації провів тендер на реконструкцію 8 об’єктів табору відпочинку «Маяк» у Головачі. Виграли компанії «Марк Строй» і «Рембудгарант».

Табір заснований 65 років тому, у 1953 році. З того часу його жодного разу не реконструювали: у 1986 планувалося, але проект заморозили через нестачу коштів.

—  «Маяк» — це інвестиція у наше майбутнє. Зараз велика частина корпусів тут «морально застаріли». А ми хочемо створити для дітей тільки найкращі умови. Табори такого рівня, як оновлений «Маяк», буде важко знайти навіть по всій країні, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

За словами директора департаменту будівництва та ЖКГ Тимофія Голбана, фасади табору збудують з екологічних матеріалів для збереження тепла у приміщенні та заощадження коштів. Також він сказав, що будівлі матимуть сучасний вигляд і не руйнуватимуться.

8 тендерів на реконструкцію об’єктів «Маяка» оголосили 1 червня. Усі вони проводилися на порталі публічних закупівель ProZorro. Взяти участь могли будь-які компанії, пропозиції яких відповідали тендерній документації. Перемогу у 4-х тендерах отримала компанія «Марк Строй». Цей підрядник реконструюватиме спальні корпуси табору. Роботи у медпункті, готелі, бібліотеці та літньому павільйоні виконуватиме фірма «Рембудгарант».

Опубліковано також вартість реконструкції кожного об’єкту:

  • Спальний корпус №1, компанія «Марк Строй», 25 380 000 грн;
  • Спальний корпус №3, компанія «Марк Строй», 14 425 000 грн;
  • Спальний корпус №4, компанія «Марк Строй», 14 375 600 грн;
  • Спальний корпус  №2, компанія «Марк Строй»,  25 940 000 грн;
  • Медпункт, «Рембудгарант»,  7 223 000 грн;
  • Двоповерховий корпус під готель, «Рембудгарант»,  14 879 000 грн;
  • Бібліотека під громадський центр, «Рембудгарант»,  6 322 800 грн;
  • Літній павільйон, «Рембудгарант», 11 980 000 грн.

Одна з головних переваг табору — наближеність до соснового лісу. Він знаходиться за 50 кілометрів від Полтави і віддалений від промислових об’єктів. Тому «Маяк» користується великою популярністю серед батьків відпочивальників.

Щороку до табору приїздить тисяча дітей. За весь час існування закладу тут побували 50 тисяч відпочиваючих. Крім того, він має усі перспективи стати гарною базою для наших спортсменів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маяк #головач #табір #відпочинок #молодь #спорт #діти
Оголошення
live comments feed...