• Головна
  • На Полтавщині на ямковий ремонт доріг виділили 43 мільйони
18:20, 24 червня 2018 р.
Надійне джерело

На Полтавщині на ямковий ремонт доріг виділили 43 мільйони

З початку червня Агентство місцевих доріг у Полтавській області почало активно ремонтувати дороги по всім районам та ОТГ. На ямкові роботи з бюджету виділили більше 43 млн грн. Закінчити ямкові ремонти та забезпечити нормальний рух автомобілів планують до кінці липня.

У червні підрядник розпочав ремонтувати дороги місцевого значення. Вони з початку року перейшли на баланс Полтавської ОДА. До цього ними опікувалася Служба автомобільних доріг області.

За цей тиждень Агентство місцевих доріг провело комісійне обстеження по кількох районах, щоб визначитися з вартістю та масштабами ремонту. А також уже почалися ремонтні роботи у Гадяцькому, Глобинському, Гребінківському, Кобеляцькому, Козельщинському, Кременчуцькому, Лубенському та Машівському районах. Деякі роботи провели і в Новосанжарському, Полтавському, Хорольському та Шишацькому районах.

Учора у Гадяцькому районі відремонтували 120м2 дороги на Лютеньки. Загалом, за цей тиждень там відремонтували 518 м2 автошляху. А також закінчили роботи на автошляху Сергіївка — Петрівка-Роменська — Комишня. Там відремонтувалипонад 368 м2. На ремонт доріг у Гадяцькому районі з бюджету передбачили більше 1 млн грн.

А в Глобинському районі тривають підготовчі роботи. Там обстежують ділянки автошляхів та складаються акти. Спочатку потрібно визначитися з масштабами робіт та залученням техніки. Зараз на ділянці Глобине — Шепелівка — Устимівка відремонтували 408 м2. На цей район передбачили майже 2 млн грн фінансування.

Це не єдиний автошлях Глобинського району, де планують проводити ремонт. Там також запланували роботи по таким ділянкам:

·Говори — Федорівка — Манжелія;

·Глобине —Землянки — Великі Кринки;

·Козельщина — Хорішки —Великі Кринки;

·Градизьк —Погреби —Майбородівка — Піщане;

·Великі Кринки — Петрівка.

— Усі дороги за один раз не відремонтувати. Ми набрали гарний старт, тому у такому темпі і продовжуватимемо. Усе поступово, але найпроблемніші дороги ремонтуватимемо першочергово, — говорить перший заступник голови ПолтавськоїОДА Андрій Пісоцький.

У Козельщинському районі цього тижня закінчили ремонтувати 340м2 автошляху Василівка — Нова Галещина — Пришиб. Також підрядник працював і на ділянці дороги Хорішки — Висока Вакулівка — Лутовинівка. Там відремонтували 770 м2. На цей район передбачили понад 1 млн грн фінансування.

Окрім ямкового ремонту, підрядник виконує ряд інших робіт. Це першочергові заходи по ліквідації різних деформацій покриття: ліквідовує просідання асфальту та розмиви по всім районам.

У Полтавському районі ремонтували дорогу Шили — Надержинщина — Полтава. Протягом тижня там зробили 750 м2 покриття. Також підрядник встиг відремонтувати 501 м2 у Гребінківському районі. Там робили ділянку Бесідівщина-М-03. А в Кобеляцькому районі дорогу Комендантівка — Вібли, відремонтували 160 м2. Також по цьому ж автошляху улаштували 900 м2 асфальтного покриття.

Капітальні ремонти доріг також почнуть із найпроблемніших: спочатку Машівка — Нехвороща та Лохвиця — Вирішальне. Зараз проектна документація проходить державну експертизу. А після цього Агентство місцевих доріг Полтавської області проведе конкурс на підрядника. Тоді почнуться ремонтні роботи.

Нагадаємо, уже закінчилися ремонтні роботи у Терешківській ОТГта дорогиКотельва — Більськ.

Також зараз проводиться капітальний ремонт мосту у Засуллі (Лубенський район). До цього його востаннє ремонтували 60 років тому. Це важливий обєкт, бо до цього міст багато років був аварійним. І ми робитимемо все, щоб роботи пройшли швидше і якісніше, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Прес-служба Полтавської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #ремонт #ОДА
Оголошення
live comments feed...