• Головна
  • Хочеш полтавського пива - спитай у Котляревського!
14:15, 23 червня 2018 р.

Хочеш полтавського пива - спитай у Котляревського!

Не стигла відшуміти остання сесія міської ради, як центральна частина міста почала забудовуватися новими МАФами. Злегкої руки пана мера вони навіть назву власну отримали – мамайки.Ми вирішили зробити коротенький огляд про те, як духовна столиця перетворюється на генделик для любителів захмелілого відпочинку.

1.Іван Котляревський перевернувся б у могилі, побачивши як відпочивають його славні нащадки. Новий архітектурний витвір – перед самим носом відомого літератора.

2.Оригінальний сусід полтавських студентів – МАФ-рикша у парку біля Педагогічного університету. Мабуть, гризучи граніт науки, студенти стають дуже голодними.

3.Павільйон практично навпроти театральної площі. Розмістити ще ближче до центру придумати було вже ніяк. І знову без дозвільних документів.Невже господарі розраховують на театралів-пяничок?

4.Довелося згорнути під тиском громадських активістів будівництво і ще одному підприємцю. Та чи надовго? Чи не спрацює цього разу відоме українське прислів’я «святе місце пустим не буває». Адже місце і справді дуже дохідне.

Хочеш полтавського пива - спитай у Котляревського!, фото-1

Читайте також куди варто піти на ці вихідні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #МАФи
Оголошення
live comments feed...