• Головна
  • Працюючі проходять медичну реабілітацію після перенесених захворювань
12:09, 22 червня 2018 р.

Працюючі проходять медичну реабілітацію після перенесених захворювань

З початку 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України на відновне лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів було направлено понад 15 тис. застрахованих осіб.

Пройти реабілітаційне лікування після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України має право кожен застрахований українець за наявності медичних показань. Вчасна реабілітація є одним з головних чинників упередження настання первинної інвалідності.

Так Полтавським міським відділенням управління ВД ФССУ у Полтавській області з початку року на реабілітаційне лікування за кошти Фонду було направлено 141 застраховану особу, крім того, у розрізі профілів лікування 56,7% застрахованих осіб були направлені до санаторно-курортного закладу за профілем реабілітації при порушенні перебігу вагітності; 22% - інша (соматична) реабілітація; 11,3% - м’язово-скелетна реабілітація; 5,7% - за профілем цукрового діабету; 4,3% - нейпореабілітації.

Вчасна реабілітація осіб зі складними патологіями є одним з головних чинників упередження настання первинної інвалідності. Зокрема, у 2017 році за кошти ФССУ реабілітаційне лікування отримали понад 25000 застрахованих осіб і членів їх сімей, серед яких більше 19000 мали складну патологію з тривалим лікуванням – завдяки отриманій реабілітації 83% з них відновили здоров’я та приступили до роботи одразу після повернення з санаторію.

Нагадаємо, з 01 січня 2018 року Фонд здійснив реформування системи надання соціальних послуг, перевівши їх на адресність. Сьогодні ФССУ оплачує реабілітаційне лікування за медичними показами кожному працевлаштованому, потреба в забезпеченні соціальною послугою покривається 100%.

Працюючі проходять медичну реабілітацію після перенесених захворювань, фото-1

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#страхування #лікування #фонд
ТОП новини
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
У Полтаві попрощалися із воїнами, які загинули під Авдіївкою на Донеччині та біля Стельмахівки на Луганщині (ФОТО)
Створити місто мрії за понад 3,5 млрд грн: у Полтавській міськраді представили Стратегію розвитку на кілька років
Оголошення
live comments feed...