• Головна
  • Інвалідам-візочникам закрили доступ до Автовокзалу (ФОТОФАКТ)
11:58, 26 жовтня 2012 р.

Інвалідам-візочникам закрили доступ до Автовокзалу (ФОТОФАКТ)

Наразі пандус, яким користувалися інваліди-візочники для під’їзду до центрального входу Автовокзалу, обгороджено попереджувальною сигнальною стрічкою через пошкоджене  скло.

 Припущення про те, що пандус  перегороджено через невідповідність нормам (про що йшлося на одній із нарад у Полтавській ОДА) розвіяв директор Автовокзалу Сергій Бутко.

- Нещодавно на ділянці при вході до Автовокзалу з правої сторони лопнуло скло, - розповів Сергій Іванович. – Щоб уникнути травмування пасажирів та людей, які проходитимуть повз це скло, обгородили праву частину входу. Наразі тривають пошуки нового скла, адже знайти його не так просто. Сьогодні скляне полотно розміром 3 на 3,5 метри та ще й такої товщини замовити надзвичайно складно. Воно стояло там з моменту побудови, то ж аналогічних вже не виготовляють. Вже працівники кількох фірм приходили поглянути на об’єм робіт, але жодна з них не погодилася виконати замовлення. Сподіваємося, що вже наступного тижня ця проблема вирішиться, адже надалі проведенню робіт по заміні скла можуть завадити погодні умови.

Інвалідам-візочникам закрили доступ до Автовокзалу (ФОТОФАКТ), фото-1

 2

 3

 4

 

Оголошення
live comments feed...