• Головна
  • Виконком у Полтаві: 15 хвилин і «дівчатка не проти»
13:30, 20 червня 2018 р.
Надійне джерело

Виконком у Полтаві: 15 хвилин і «дівчатка не проти»

Засідання виконавчого комітету, зазвичай, не тривають довше 5-10 хвилин. В цей час чиновники вкладають розгляд, гіпотетичне обговорення та голосування за стратегічно важливі для міста питання. Сьогодні ж головувала секретар міськради Оксана Деркач. Розгляд порядку денного відбувався трішки довше, аніж зазвичай і супроводжувався більш витонченими коментарями, аніж можна почути від міського очільника. О. Деркач назвала сьогоднішній виконком переважно жіночим, та під час голосування диригувала «дівчатка, також, мабуть не проти, тому ухвалюємо рішення».

Виконком у Полтаві: 15 хвилин і «дівчатка не проти», фото-1

Попри ці нюанси, члени виконкому встигли розглянути 15 питань. Зокрема, ухвалили рішення по відшкодуванню витрат на пільгове перевезення, виділення коштів за програмою соціального забезпечення «Турбота» (соціально незахищені полтавці отримають матеріальну допомогу на суму 2 млн. 205 тис. 800 грн.).

Також, відповідно до ухваленого рішення, фінансову підтримку отримає БО «СВІТЛО НАДІЇ" на реалізацію соціального проекту «Університет третього віку» для надання послуг з освіти дорослих громадянам похилого віку м. Полтава через Полтавський університет економіки і торгівлі протягом червня-грудня 2018 року щомісячно по 60 тисяч гривень. Загальна сума видатків складає 420 тисяч гривень.

Виконком у Полтаві: 15 хвилин і «дівчатка не проти», фото-2

Окрім того, виділено кошти громадській організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» для оплати послуг із проведення організаційних заходів (просвітницьких, культурно-масових, дозвілля, занять з іпотерапії тощо), літнього відпочинку дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства до 35-ти років із одним супроводжуючим, на загальну суму 399 тисяч 800 гривень.

Виконком у Полтаві: 15 хвилин і «дівчатка не проти», фото-3

Окреме жваве обговорення викликало створення Комітету з управління впровадженням Стратегії економічного розвитку міста Полтави. Потребу в існуванні такого комітету Оксана Деркач прокоментувала так:

«Ми напрацювала Стратегію економічного розвитку, і на сесії міської ради затверджено план реалізації цієї стратегії. І, звичайно, створюється такий дорадчий орган як комітет, який буде відповідати за реалізацію тих пунктів плану. До речі, план складений з урахуванням думки як службових підрозділів, так він був винесений і на обговорення громади міста. Там було багато цікавих ідей, ну от, наприклад, ідея реконструкції вулиці Панянки, котрий доведе до оглядового майданчика. Цей проект дасть можливість збільшити туристичну привабливість нашого міста. А також різного роду проекти, які сприяють і роботі підприємців, і залученню інвестицій. Але це такий обширний документ, який обговорювали довго. Тому для ефективної реалізації треба злагоджена робота, а її має координувати комітет».

Загалом, усі питання члени виконкому підтримали. Суперечку викликали лише пункти «Про результати громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території». Йшлося про ділянки біля вул.. Великотирнівської, пров. Маяковського та пров. Кустарним та ін. А. Вертелецький утримався.

Виконком у Полтаві: 15 хвилин і «дівчатка не проти», фото-4

П.В. Рибка від «Самопомочі» не голосував за питання «Про затвердження детального плану території, обмеженої вулицями Половки, Лазурною та Осінньою», аргументував так:

«Розробка та затвердження детального плану території має, перш за все, враховувати думку громади. З людьми там ніхто не зустрічався, але поміж них ширяться чутки, що збираються будувати у приватному секторі дев’ятиповерхівку. Багатьох це обурює. Тому рішення з цього питання треба ухвалювати лише після громадських обговорень».

Ольга Мороховська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконком #міськарада #О.Деркач
Оголошення
live comments feed...