![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
09:59, 26 жовтня 2012 р.
У Полтаві зробили додаткову виборчу дільницю
Виборчу дільницю зробили на базі лікарні Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.
На виборчу дільницю, що знаходиться в історичному корпусі Полтавського національного педагогічного університету, звернувся чоловік, який перебуває на базі лікувального закладу протезного заводу.
– Житель Харківської області, котрий зараз знаходиться на лікуванні у Полтаві, бідкався, що на час виборів він не зможе повернутися додому, щоб віддати свій голос, – розповіла Яна Олександрівна, голова ДВК № 531218. – За його подання ми порушили питання створення додаткової дільниці в лікарні протезного заводу. Там знаходяться багато людей не лише з різних куточків області, а й країни, котрі тепер зможуть виконати свій громадянський обов’язок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...