• Головна
  • Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту)
09:18, 19 червня 2018 р.

Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту)

Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-1

Наймаштабніше пісенне шоу, яке на кілька днів приковує до блакитних екранів глядачів з усього світу, вчора намагалися відтворити у стінах театру ім.Гоголя артисти обласної філармонії. Видовищним Гранд-шоу «Україна-Євробачення» - 15 років разом, вони закрили 75-тий концертний сезон. Вся атрибутика величного конкурсу була врахована, а глядачі протягом концерту могли надсилати свої повідомлення з номером виконавця на лінії голосування. Фіналіста обирали шляхом підрахунку голосів за кожного артиста.

Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-2

Нагадаю, що Україна бере участь у конкурсі з 2003 року. І двічі отримувала перемогу. Поки-що з українських конкурсантів щастить лише жінкам, бо ж першу перемогу здобула дикими танцями Руслана, а друга дісталася харизматичній Джамалі. Втім, ми є єдиною країною, яка постійно проходить попередній конкурсний відбір і змагається у фіналі. На полтавській сцені переспівати хітові мелодії євробаченців взялися 12 учасників, серед яких заслужена артистка України Тетяна Садохіна, лауреати Міжнародних конкурсів Аліна Філіпюк, Ігор Година, Лідія Кретова, провідна солістка Полтавської філармонії Олена Шевченко та виконавці камерного оркестру ім. Д.Ахшарумова. Золоті, діамантові, платинові голоси артистів філармонії не залишили нікого байдужим.

Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-3
Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-6
Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-7
Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-8
Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-9

Шквал позитивних емоцій у глядачів викликала і харизматична Вірка Сердючка, яка свого часу ледь не стала третьою переможницею Євробачення від України. Їй до перемоги не вистачило всього кілька голосів.

Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-10

Фіналістами Полтавського євробачення стали три учасники – камерний оркестр полтавської філармонії, Лідія Кречетова та Юлія Хоменко. Перше місце присудили Юлії Хоменко, яка зачарувала глядачів проникливою мелодією Джамали , з якою та виступила у фіналі Євробачення 2016 року.

Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-11

Ім’я переможниці з діамантового кубка дістала авторка ідеї, режисер-постановник дійства Світлана Кравченко. Схоже, що проводити подібні концерти у Полтаві стане доброю традицією. Але, вже наступного року пісні лунатимуть з головної сцени обласної філармонії, приміщення якої зараз капітально ремонтують.

Фінал Євробачення відбувся у Полтаві ( фото та відео з концерту), фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Євробачення #Полтава #концерт #філармонія
Оголошення
live comments feed...