08:27, 19 червня 2018 р.

Немає цифри – немає Роксолани

Немає цифри – немає Роксолани, фото-1

Полтавцям, які ще не встигли придбати приставки для прийому цифрового телебачення,варто поспішити. З початку наступного місця в Україні почнеться масове відключення його аналогового попередника. Про це повідомили на Єдиному Урядовому порталі: "З метою забезпечення інформаційної безпеки країни та з урахуванням рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про затвердження Плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення від 15.03.2018 року Уряд на черговому засіданні прийняв рішення про поетапне вимкнення аналогового телевізійного мовлення з 01.07.2018 року".

Такерішення повинно забезпечити безперервність телерадіомовленняпо всій території України, а також конституційне право громадян на безперешкодне отримання інформації».

Не всі моделі старих телевізорів приймають цифровий сигнал. А декотрим нашим землякам доведеться окрім тюнера розкошелитися і на нову антену. Це стосується і жителів віддалених від обласного центру населених пунктів. Окрім видимих переваг, є у аналогового телебачення і суттєвий недолік – якість покриття у поганих погодніх умовах дещо знижується. До них ефірний телепростір був краще пристосованим. Втім, як би там не було, а вибирати не доводиться, і сірого «засніженого» екрану полтавці скоро не побачать взагалі.

Юлія Самозвон.

Читайте також підбірку порад, як правильно боротися з сепаратизмом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цифроветааналоговетелебачення #відключення #Т2
Оголошення
live comments feed...