• Головна
  • Полтавці зібрали 226 тисяч гривень для хворих дітей
17:50, 15 червня 2018 р.

Полтавці зібрали 226 тисяч гривень для хворих дітей

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» об’єднала в одне ціле тисячі полтавців та допомогла здійснити мрію маленьких пацієнтів з вадами слуху. Сьогодні, в обласній дитячій лікарні, відбулося підбиття її підсумків. Полтавщина знову вийшла в лідери за активністю жителів та кількістю зібраних коштів. Якщо раніше у рейтингу областе України ми були на сьомому місці, то цьогоріч зайняли вже шосте.

Тринадцята за рахунком добродійна акція проходилаз 2 по 22 квітня. Її тематика постійно змінюється. Цього року кошти збирали для лікування дітей з вадами слуху. У Полтавському обласному штабі Фонду на них закуплять необхідне обладнання для сурдологічного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні. Влітку його мають вибрати та схвалити сурдологи області, а в же в лютому обладнання передадуть полтавським медикам.

Головний лікар обласної дитячої лікарні Наталія Кінаш розповіла, що сурдологічний кабінет, який діє при дитячій обласній поліклініці, поки-що єдиний в області. В минулому році за кошти фонду просили закупити для медичного закладу скринінговий слухових апарат, і він зараз є в поліклініці. В цьому році попросили купити стаціонарний слуховий апарат, який би давав змогу підвищити якість роботи сурдологічних фахівців. Він також незабаром буде.

Збір коштів відбувався через благодійні скриньки, які були розміщені у різних куточках міста. Окрім цього, варто нагадати про велику кількість масштабних заходів, які пройшли в Полтаві в рамках збору коштів: місячник благодійності, що стартував 1 квітня. Тоді, в масовому міському забігові взяли участь близько 200 полтавців, завдяки чому вдалося зібрати 11992, 75 грн. В середині квітня до благодійності долучилися і музиканти.Частину отриманих на музичному фестивалі коштів (а саме 4260 грн) передали на потреби дітей. За рахунок благодійного балу скарбничка поповнилася ще на 10790 грн. Квітневий велопробіг доніс у неї 9070 грн. Активно долучилися до збору коштів і студенти-волонтери полтавських вишів, які зібрали 8300 грн. Досить плідним виявився і благодійний аукціон побачень. У ньому взяли участь 200 людей, які пожертвували на потреби малюків 13 тисяч гривень. Пілотний полтавський проект «Кава з персоною» виявився також досить вдалою ідеєю. Не зважаючи на його молодість, він доклав до благодійної скриньки 8010 гривень. Фінальний концерт по збору коштів відбувся 27 квітня на Театральній площі міста.На ньому волонтери зібрали близько 14 тисяч гривень. Загалом, полтавці витратили на благодійність рекордну суму коштів – 226 326,37 гривень.

Волонтерів та добродійників, які долучилися до акції, під час звітної прес-конференції відзначили подяками. Насамкінець можна зазначити, що завдяки доброті та сердечності українці в ході акції зібрали 3 875 369,23 грн.

Юлія Самозвон.

Читайте також, яких полтавських лікарів відзначив Президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Серцедосерця #акція #збіркоштів #Полтава
Оголошення
live comments feed...