• Головна
  • Житель Полтавщини побив свою матір і здійснив самогубство
12:32, 25 жовтня 2012 р.

Житель Полтавщини побив свою матір і здійснив самогубство

До Автозаводського райвідділу міліції майже одночасно надійшло два повідомлення про факт нанесення тілесних ушкоджень 87-річній пенсіонерці та факт самогубства 66-річного чоловіка за однією й тією ж адресою. Виявилося, що син побив свою власну матір, а потім, розкаявшись у скоєному, здійснив самогубство.

Про це УНН повідомили у прес-службі Кременчуцького МУ УМВС України в Полтавській області. 

У ході роботи правоохоронці встановили, що 87-річна пенсіонерка тяжко хворіла. Доглядав жінку її 66-річний син. Чоловік також пенсіонер, який переніс ряд тяжких хвороб, але синівський обов’язок він намагався виконувати. Проте, доглядати немічну маму для сина виявилося занадто складно, адже неодноразові нервові напруження призводили до частих конфліктів в родині. Цього разу емоційно збуджений чоловік вдався до силових методів виховання старенької і добряче побив матір. Коли ж отямився і зрозумів, що накоїв, чоловік покінчив життя самогубством.

Наразі старенька перебуває у лікарні. Медики констатували у жінки закриту черепно-мозкову травму, різану рану передпліччя та численні садна обличчя. На момент госпіталізації стан здоров’я бабусі лікарі оцінювали, як стабільно тяжкий.

Оголошення
live comments feed...