• Головна
  • Під Полтавою риють окопи і створюють системи вогню
11:43, 15 червня 2018 р.

Під Полтавою риють окопи і створюють системи вогню

Лохвицька стрілецька рота Полтавської бригади територіальної оборони готується до виконання завдань

У лісах Полтавщини триває навчальний збір військовозобов’язаних оперативного резерву стрілецької роти Полтавської бригади територіальної оборони. 13 червня особовий склад проходив злагодження у складі стрілецьких відділень шляхом проведення тактико-стройових занять, радіотренування в ланці: взвод – відділення.

Протягом дня резервісти займали відповідні позиції, навчалися їх обладнувати з урахуванням захисних властивостей місцевості. Підготовлювали озброєння, створювали систему вогню, тренувалися в установці малопомітних загороджень. Досвідчені інструктори з практичним бойовим досвідом навчали учасників збору прийомів і способів дій у складі бойових груп та в умовах ближнього бою. Тренувалися також у практичному відпрацюванні дій у складі патруля, адже патрулювання населених пунктів та боротьба з диверсійними групами є одним із завдань територіальної оборони.

Після бойової підготовки військових смачно годували місцеві підприємці, у вечірній час для резервістів влаштовували показ фільмів про боротьбу з російською агресією, історію оборонних та наступальних операцій, а представники військового комісаріату розповідали про порядок укладання контракту на проходження військової служби та військової служби в резерві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ООС #АТО #резервісти #військові #підготовка #стрільці
Останні новини
Оголошення
live comments feed...