• Головна
  • На місці заводу «Знамено» у Полтаві збудують багатоповерхівку на 500 жителів?
19:19, 14 червня 2018 р.

На місці заводу «Знамено» у Полтаві збудують багатоповерхівку на 500 жителів?

Про це повідомили під час засідання архітектурно-містобудівної ради, яке відбулося 13 червня.

Члени ради розглянули проект детального плану території ділянки, на якій були розміщені потужності колишнього заводу «Знамено». Начальник управління містобудування та архітектури Микола Шевельов, який головував на засіданні, зауважив, що у ділянки довелося змінити цільове призначення – була промислова територія, тепер – ділянка громадського призначення.

- Ревіталізація територій – світовий тренд. Це процес відтворення, пожвавлення і відновлення міського простору. Є досвід, коли території, де були ядерні реактори перетворюються у парки. У Полтаві є своєрідні «ржаві пояси», тобто залишки індустріальної території зі своїми площами, які можна і необхідно відновлювати, давати їм друге життя , - сказав Микола Шевельов.

Про це повідомляють на офіційному сайті міської ради.

Директор компанії «ТАМ Урбаністика» Дмитро Вадімов повідомив, що розроблений ескізний проект із розміщення на ділянці 9-10 поверхової будівлі.

На місці заводу «Знамено» у Полтаві збудують багатоповерхівку на 500 жителів?, фото-1

- Ним передбачено розміщення житла зі змішаною функцією – тут будуть і офіси і приміщення для торгівельної діяльності. Кількість квартир – 253, орієнтовна кількість жителів – 530, - повідомив Дмитро Вадімов.

Втім, питання будівництва багатоповерхівки на місці колишнього заводу поки що залишається відкритим. Зокрема члени архітектурної ради зауважили, що представлений проект потребує значного доопрацювання.

Раніше ми повідомляли, що у Полтаві розбирають унікальний завод.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#завод #будівництво #будинок
Оголошення
live comments feed...