• Головна
  • Полтаву відвідає із новим шоу найбільший цирк України – «Кобзов»
13:19, 14 червня 2018 р.

Полтаву відвідає із новим шоу найбільший цирк України – «Кобзов»

Із 21 по 24 червня у Полтаві демонструватиме свої яскраві шоу найбільший цирк України – цирк «Кобзов». Полтавців дивуватимуть, надихатимуть та веселитимуть найкращі майстри циркового мистецтва.

Нагадаємо, цирк «Кобзов» має 20 років досвіду і сьогодні вдало поєднує кращі традиції із новими тенденціями циркового мистецтва.

Полтаву відвідає із новим шоу найбільший цирк України – «Кобзов», фото-1

До Полтави привезуть нове шоу, яке зможе здивувати і маленьких, і дорослих глядачів. Полтавці побачать номери, аналогам яких немає у світі. У програмі будуть виступи відчайдушних канатохідців із Латинської Америки, які непідвладні гравітації. Глядачі зможуть побачити, як артист цирку підкорює блискавку. А ще у програмі – справжня магія, гімнасти, акробати, клоуни, шоу вогню.

Полтаву відвідає із новим шоу найбільший цирк України – «Кобзов», фото-2

Особливо цікава частина програми для дітей. У цирковому містечку «Кобзова» дітлахи зустрінуть улюблених героїв мультфільму «Нікчемний Я» - жовтих та безтурботних Міньйонів та їх ватажка Грю.

А ще можна буде відвідати «Кімнату сміху», у якій побачити виставку клоунів, спробувати пройти лабіринтом кривих дзеркал і отримати заряд радості, сміху та яскравих емоцій.

Полтаву відвідає із новим шоу найбільший цирк України – «Кобзов», фото-3

Цирк «Кобзов» - це яскраві костюми, оригінальна музика, шоу світла, надзвичайні спецефекти та оригінальні декорації та ще багато незвичайного!

Полтаву відвідає із новим шоу найбільший цирк України – «Кобзов», фото-4

Цирк «Кобзов» - це незабутній та емоційний відпочинок для всієї родини.

Детальніше про шоу «Кобзова» у Полтаві ви можете прочитати на сайті www.kobzov.ua, а придбати квитки на kobzov.ua від 69 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цирк #кобзов #шоу
Оголошення
live comments feed...