• Головна
  • "Ми - не зрадники!" - депутати Полтавської міськради не бачать підстав для свого відкликання (ФОТО, ВІДЕО)
20:10, 13 червня 2018 р.

"Ми - не зрадники!" - депутати Полтавської міськради не бачать підстав для свого відкликання (ФОТО, ВІДЕО)

13 червня у депутатській кімнаті Полтавської міськради відбувається прес-конференція депутатів, яких намагаються відкликати із ради.

У міськраді о 17:00 збираються представники полтавських ЗМІ. Місця за столом біля мікрофонів займають учасники брифінгу – секретар ради Оксана Деркач, депутати Ярослав Мартинюк, Іван Діденко та Володимир Контарчук. Пізніше до спікерів приєднується іще одна колега – Світлана Бондарєва. Немає лише шостого кандидата на відкликання – Тимофія Гайового.

У вступному слові до журналістів звертається Оксана Деркач. Пояснює – зібрали представників ЗМІ, аби пояснити свою позицію із приводу початку процедури відкликання шістьох депутатів, яку розпочали вчора голосуванням у приміщенні ТРК «Лтава».

"Ми - не зрадники!" - депутати Полтавської міськради не бачать підстав для свого відкликання (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

При цьому Оксана Деркач зазначає – жодного із депутатів, яких планують відкликати, не запросили на збори у «Лтаві». А саму секретарку ради охорона не впускала до приміщення телерадіокомпанії.

Також Деркач нагадала, що процедуру відкликання депутата за нинішнього законодавства неможливо довести до завершення. Тому що немає законних методів отримання інформації із держреєстрів, щоб перевірити справжність зібраних за відкликання підписів.

Присутній тут-таки вже відкликаний депутат Денис Поліщук додає – після рішення ТВК він разом із своїм адвокатом звертався і до держреєстрів у Полтаві, і до поліції, і до прокуратури, і до СБУ. І з усіх інстанцій отримав відповіді, що ТВК до них не зверталася. А, отже, незрозуміло – яким чином були перевірені зібрані підписи. Тому депутат подав позов до суду, у якому сподівається відстояти свої права. Принагідно Поліщук проанонсував, що перше засідання адміністративного суду відбудеться об 11:00 26 червня.

Після вступного слова Оксана Деркач та присутні депутати відповіли на питання журналістів.

-Що будете тепер робити (після початку процедури відкликання)?

Оксана Деркач – Будемо працювати. Ми були вчора перед «Лтавою», де зібралося дуже багато людей, які нас підтримували. Це особисто для мене – найкраща оцінка того, що я роблю.

-Під час голосування за відкликання вас звинуватили у зраді програм, заявлених партіями перед виборами та інтересів ваших виборців. Чи погоджуєтеся ви із цими звинуваченнями?

Оксана Деркач – Я не вважаю, що ми порушили якісь обіцянки або зрадили програми тих сил, від яких ішли на вибори. Якщо переглянути програму «Рідного міста», то саме зараз я працюю над реалізацією тих проектів, які ми обіцяли виборцям. І так само кожен із цих депутатів, яких зараз намагаються відкликати.

Світлана Бондарева – Я взяла із собою ту програму, із якою ішла на вибори. Я балотувалася вперше, тому не обіцяла виборцям багато. Але ті пункти, які тут зазначені – я виконую. Я вважаю, що не зраджувала своєї програми, яку обіцяла виборцям.

Ярослав Мартинюк – Відкликають тих депутатів, які мали сміливість проявити свою позицію. Нас якраз і звинувачують у тому, що ми працюємо на інтереси виборців, а не партій чи вождів!

Володимир Контарчук – Робимо для людей – тренажери 16 школа, парк, ландшафтний дизайн, пам’ятна дошка загиблому у Афганістані, пам’ятний знак прикордонникам… Я роблю те, що я можу робити. І далі планую робити.

-Чи була у вас розмова із Олександром Мамаєм? Чи підтримав він вас? (До Оксани Деркач)

Оксана Деркач – Я не знаю, у чому він мене мав підтримувати. Він прокоментував вашим колегам ситуацію щодо відкликання. Ваше питання - чи підтримував мене міський голова, навіть не знаю, як до нього віднести – він мене не обнімав і не гладив по голові! (Сміється).

Наприкінці зустрічі Оксана Деркач підводить підсумок. Говорить – вона та її колеги борються не за крісла, а за можливість допомагати полтавцям. І навіть якщо відкликання таки відбудеться – продовжуватимуть це робити.

-Ми не тримаємося за крісло. Основне – щоб у нас була можливість працювати. Щоб у нас була можливість свої повноваження виконувати. Якщо станеться так, що мене, наприклад, відкличуть, то свою позицію в місті, громадську позицію – я буду продовжувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #відкликання #деркачоксана #міськрада
Оголошення
live comments feed...