• Головна
  • Відкликання депутатів в Полтаві може закінчитися сутичкою помаранчевих і синіх
17:28, 12 червня 2018 р.

Відкликання депутатів в Полтаві може закінчитися сутичкою помаранчевих і синіх

У Полтаві біля ТРК Лтава почалася реєстрація мешканців, які беруть участь у відкликанні депутатів Полтавської міськради

На площі біля ТРК Лтава збираються прихильники та противники відкликання 6 депутатів Полтавської міської ради, які нібито стали перебіжчиками і приєдналися до Оксани Деркач у депутатську групу «Єдність».

Своїх депутатів відкликають «Самопоміч», «Рідне місто» та СДП. У «списку на виліт» Оксана Деркач, Тимофій Гайовий, Володимир Корнійчук, Іван Діденко, Ярослав Мартинюк та Світлана Бондарєва.

Біля наметів, які ведуть реєстрацію громадян за відкликання депутатів, Олександр Шамота та Юрій Бойко («Самопоміч») оголосили, що зареєстровані городяни отримають помаранчеві мандати. З їх допомогою вони голосуватимуть за відкликання.

З іншого боку площі Тимофій Гайовий, раніше вже відкликаний депутат Денис Поліщук та екс-заступник губернатора Полтавщини Валерій Пархоменко збирають тих, хто проти відкликання депутатів. Таких городян також значна кількість. Їм видають сині мандати.

На площі зараз перебуває близько 300 людей. У натовпі помічено юнаків спортивної статури, які відмовляються спілкуватися з пресою та не називають причин своєї присутності.

Захід охороняють посилені підрозділи поліції.

За словами тих, хто реєструє «за» відкликання, всередину будівлі на голосування потраплять лише власники помаранчевих мандатів.

Журналіст 0532 відслідковує подальший хід подій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч #сдп #ріднемісто #мамай #деркач #відкликання #поліщук #бойко #депутати
Оголошення
live comments feed...