• Головна
  • Полтава на порозі великого політичного перевороту. Чи вдасться «Самопомочі», СДП, та «Рідному місту» відкликати депутатів-зрадників?
15:16, 12 червня 2018 р.

Полтава на порозі великого політичного перевороту. Чи вдасться «Самопомочі», СДП, та «Рідному місту» відкликати депутатів-зрадників?

Сьогодні о 17:00 у приміщенні, що раніше орендувала ОДТРК «Лтава», по вул. Європейській, 49 відбудуться збори виборців, що ініціюють початок процедури відкликання 6 депутатів міської ради, котрі зрадили свої політсили та додали свої голоси до «ширки» чинного міського голови. Передусім, йдеться про відкликання депутатів, що утворили депутатську групу «Єдність» на чолі з секретаркою міськради Оксаною Деркач: Тимофія Гайового, Володимира Корнійчука, Івана Діденка і саму О. Деркач. Окрім того, свого депутата, Ярослава Мартинюка відкликає СДП. «Об’єднання «Самопоміч», у свою чергу, планує відкликати Світлану Бондарєву.

Полтава на порозі великого політичного перевороту. Чи вдасться «Самопомочі», СДП, та «Рідному місту» відкликати депутатів-зрадників?, фото-1

За процедурою, наступним кроком має бути збір підписів за відкликання депутатів. Нагадаємо, Полтава вже мала подібний досвід: близько півроку знадобилося для того, щоб відкликати депутата-зрадника від СДП Дениса Поліщука.

О. Деркач була правою рукою О. Мамая 8 років. На останній черговій сесії, коли опозиційні депутати вимагали звільнити її разом з М. Шевченком та А. Ляміним, міський голова заявив, що пройшов зі своїм секретарем «і Крим, і Рим і мідні труби» й піде вона з міськради разом із нинішнім очільником. Тому, не виключено, що на зборах виборців можливі провокації. Припущення обґрунтоване ще й тим, що мережею Фейсбук шириться заклик до полтавців прийти та підтримати О. Деркач.

Полтава на порозі великого політичного перевороту. Чи вдасться «Самопомочі», СДП, та «Рідному місту» відкликати депутатів-зрадників?, фото-2

Якщо процедура відбудеться, і депутатів таки відкличуть, Олександр Мамай, швидше за все, втратить більшість у міській раді. Окрім того, великою інтригою буде кандидатура наступного секретаря міськради. Наразі експерти вимальовують кілька можливих сценаріїв, утім, про них ми розповімо у наступних публікаціях. Сьогодні ж – стежимо за перебігом зборів виборців Полтави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відкликання #депутати #міськрада
Оголошення
live comments feed...