• Головна
  • Масова галюцинація у Полтаві: полтавці бачать те, чого немає
14:33, 12 червня 2018 р.

Масова галюцинація у Полтаві: полтавці бачать те, чого немає

Дорога по вулиці Чураївни не роздовбана і ремонту не потребує, впевнене УЖКГ

Уже довгий час полтавці, а найбільше мешканці мікрорайону Левада, страждають від вщент розбитого дорожнього полотна по вулиці Чураївни. А місцями і його абсолютної відсутності. Місцеві мешканці самотужки намагаються якось покращити ситуацію, засипаючи найбільші ями. Щодня автомобілі отримують пошкодження і відправляються на автосервіс через жахливий стан цієї дороги.

Але це все полтавцям лише ввижається і насправді дорога по вулиці Чураївни ремонту не потребує. Або якщо і потребувала, то відремонтувалася сама по собі. Принаймні, так, скоріш за все, вважають чиновники з управління житлово-комунального господарства і сам його очільники пан Сінельнік. Минулого року дорогу мали капітально відремонтувати за 20,5 мільйонів гривень, двічі оголошували тендер і двічі його скасували. І не тому, що не знайшлося підходящих виконавців: заявок на виконання робіт від будівельних фірм було аж 4. Перший тендер, оголошений в середині липня, не відбувся через те, що УЖКГ відхилило усі тендерні пропозиції, не зважаючи на те, що усі виконавці готові були зробити ремонт навіть дешевше очікуваної  вартості.

Наступний тендер, оголошений у серпні, також не закінчився успішно – Управління житлово-комунального господарства скасувало його оскільки з причини «відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг».

У протоколі, доданому до тендеру, йдеться, що тендерний комітет вирішив скасувати капітальний ремонт вулиці Чураївни, оскільки будівельники вже не встигнуть відремонтувати дорогу до початку дощів.

Масова галюцинація у Полтаві: полтавці бачать те, чого немає, фото-1

Цього року УЖКГ так досі і не оголосило тендер на капітальний ремонт цієї вулиці. Зате нам з вами облаштують 3-й пляж за 14 мільйонів. Там буде 4 кабінки для перевдягання, відкритий душ, 50 «грибочків» від сонця, дитячий і спортивний майданчик. Таким чином дбайливі комунальники бережуть здоров’я полтавських родин – менше часу в машині, більше – активного відпочинку з дітьми на природі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УЖКГ #ремонт #дороги #чураївни #тендер
Оголошення
live comments feed...