• Головна
  • На Полтавщині засудили трьох квартирних шахраїв
16:24, 24 жовтня 2012 р.

На Полтавщині засудили трьох квартирних шахраїв

Апеляційний суд Полтавської області залишив без змін вирок Київського районного суду Полтави, яким засуджено 3 квартирних шахраїв.

Обвинувачення у справі підтримували працівники прокуратури.

Як повідомила старший прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в судахпрокуратури області  Олена Кашицина, вироком суду шахраїв засудили за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) КК України. Чоловіка - до 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, а двох жінок - до 5 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.

При винесенні вироку жінкам суд врахував, що при розумінні суспільної небезпечності своїх дій, фактично вони виконували у вчиненні злочину другорядну роль.

Обставини справи:

Упродовж 2004-2005 років 46-річний полтавець, попередньо домовившись зі своїми знайомими жінками: лікарем однієї з полтавських лікарень   та   бухгалтером   приватного   підприємства  незаконно  заволодів трьома квартирами мешканців обласного центру. Для цього він підробив заповіт  пенсіонерки, яка померла ще у 1996 році, обманом заволодівши паспортом ще одного полтавця, без відома останнього продав його житло та вклеївши у паспорт померлого громадянина фото іншої особи, умовив знайому лікарку укласти фіктивний шлюб із небіжчиком.

Оголошення
live comments feed...