• Головна
  • Полтавським тротуарам навіть вибори не допомогли (ФОТОФАКТ)
15:38, 24 жовтня 2012 р.

Полтавським тротуарам навіть вибори не допомогли (ФОТОФАКТ)

Стан полтавських тротуарів жахає жителів обласного центру.

– Я працюю продавцем неподалік обласної лікарні, так жаль людей із обмеженими фізичними можливостями, котрі намагаються подолати смугу перешкод, що називається тротуаром на Шевченка, Гоголя та Пушкіна, – зазначила Євгенія Степанівна. – Влада все обіцяє відремонтувати перед виборами, але мабуть так воно й залишиться, бо 28 жовтня скоро. Чула, що один із кандидатів таким ото займався, мовляв, дивіться який я хороший і мої добрі справи. Та щось його «добрі справи» далі не пішли.

Жахливий стан тротуарів і по вулиці Червоноармійській. Люди скаржаться, як не знаєш напам’ять, де заглибини, то вночі краще не ходити.

–  Цей тротуар знаходиться між Обласною державною адміністрацією та обласною міліцією, – розповів Іван Олексійович, ветеран-праці. – Та хіба ж вони можуть бачити зі своїх крутих автомобілів, як пенсіонерам із ціпами та милицями важко ходити по цих ямах.

Про ситуацію взимку пенсіонер просить узагалі не згадувати, хоча вона вже й скоро, бо тоді діти не дозволятимуть йому виходити із квартири на такі тротуари, щоб не травмувався.

Полтавським тротуарам навіть вибори не допомогли (ФОТОФАКТ), фото-1

 2

 4

 5

 6

 7

 

 

Оголошення
live comments feed...