Полтавським тротуарам навіть вибори не допомогли (ФОТОФАКТ)

Стан полтавських тротуарів жахає жителів обласного центру.

– Я працюю продавцем неподалік обласної лікарні, так жаль людей із обмеженими фізичними можливостями, котрі намагаються подолати смугу перешкод, що називається тротуаром на Шевченка, Гоголя та Пушкіна, – зазначила Євгенія Степанівна. – Влада все обіцяє відремонтувати перед виборами, але мабуть так воно й залишиться, бо 28 жовтня скоро. Чула, що один із кандидатів таким ото займався, мовляв, дивіться який я хороший і мої добрі справи. Та щось його «добрі справи» далі не пішли.

Жахливий стан тротуарів і по вулиці Червоноармійській. Люди скаржаться, як не знаєш напам’ять, де заглибини, то вночі краще не ходити.

–  Цей тротуар знаходиться між Обласною державною адміністрацією та обласною міліцією, – розповів Іван Олексійович, ветеран-праці. – Та хіба ж вони можуть бачити зі своїх крутих автомобілів, як пенсіонерам із ціпами та милицями важко ходити по цих ямах.

Про ситуацію взимку пенсіонер просить узагалі не згадувати, хоча вона вже й скоро, бо тоді діти не дозволятимуть йому виходити із квартири на такі тротуари, щоб не травмувався.

 2

 4

 5

 6

 7

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов