• Байдарочник із Полтавщини на долі секунди обійшов чемпіона Європи і завоював медаль
10:40, 11 червня 2018 р.

У останній день чемпіонату Європи із веслування, який закінчився 10 червня у Бєлграді, спортсмени із Полтавської області завоювали три нагороди.

Олег Кухарик, який представляв Полтавську область у складі української команди, став другим на запливі байдарок на дистанції 500 метрів. Український спортсмен програв перше місце Йозефу Досталу із Чехії, але зумів всього на 0,06 секунди випередити чемпіона Європи Фернандо Піменту із Португалії.

Підтримали медальний почин двоє інших представників Полтавщини Дмитро Янчук та Тарас Міщук, які на дистанції у 500 метрів отримали «бронзу». Про це повідомляє http://canoe.in.ua.