• Головна
  • «Полтававодоканал» ліквідував усі «лікувальні джерела» на Половках (ВІДЕО)
18:54, 6 червня 2018 р.

«Полтававодоканал» ліквідував усі «лікувальні джерела» на Половках (ВІДЕО)

Комунальники відремонтували всі проблемні колектори, з цього мікрорайону повністю припинилися викиди каналізації в природні водойми

КП «Полтававодоканал» повністю відремонтував усі зруйновані колектори в мікрорайоні Половки. Ця проблема роками не давала нормального життя мешканцям мікрорайону. Раніше ми вже неодноразово писали про велику проблему з колекторами на Половках, там утворилися цілі озера та річки зі стічних вод. Забруднені води потрапляли в навколишні природні водойми, в грунт та не давали місцевим мешканцям відчиняти вікна влітку через нестерпний сморід.

Проблема аварійних колекторів на Половках навіть виносилася на розгляд різноманітних екологічних комісій міської і обласної рад, але не дуже результативно. Ось як коментував це депутат Київської райради Сергій Савенков, який саме і був ініціатором більшості розглядів:

        - Водоканал затягнув з ремонтом, обіцяли завершити ще в лютому. Та я не можу їх сильно звинувачувати, бо в них зараз таке по всьому місту. Обласна рада і облдeрж нe бажають брати фінансове навантажeння лишe на сeбe і шукають шляхи. Один з них - цe отримання співфінансування з міськоі ради, бо ж тeриторія міста. І всe б нічого, можe б і вигоріло, алe вони щe хотять самі освоювати загальні гроші. Виходить, що міська влада, з наших податків має допомогти Водоканалу, а потім щe й своі ливнeві систeми рeмонтувати. Я вдячний керівництву КП ПОР «Полтававодоканал» за розуміння і за небайдуже ставлення до проблеми людей. Сподіваюся, що на найближчий час у мешканців мого виборчого округу проблем по цьому питанню більше виникати не буде. Там вже замінено все, що тільки можна. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#полтававодоканал #каналізація #стоки #стічніводи #колектор #савенков
Оголошення
live comments feed...