• Головна
  • У Полтаві замість футбольного майданичка встановлять ігровий
08:56, 6 червня 2018 р.

У Полтаві замість футбольного майданичка встановлять ігровий

5 червня у Полтавській міській раді відбувається засідання робочої групи з питань проекту «Бюджету участі».

На початку засідання обговорюють стан реалізації великих проектів, на які виділено по 1 мільйону гривень. На три центри первинної медико-санітарної допомоги обладнання вже закуплене. Щодо проекту «Вулична арена», то його поки що гальмує процес оформлення земельної ділянки.

Щодо малих проектів, то тут вже традиційні проблеми, пов’язані переважно із підрядниками. Секретар міської ради Оксана Деркач нагадує, що вже неодноразово виникали ситуації, коли автори проектів знаходили підрядників, а вони потім відмовлялися від виконання робіт. Так сталося із проектом «Від малюка – до чемпіона», для якого тепер шукають нового підрядника.

Трапляються у ході реалізації проектів інші проблеми, вже не пов’язані із недобросовісністю підрядників. Наприклад, у проекті «Мама, тато і я – активна та спортивна сімя» було передбачене футбольне поле. Але вже у процесі реалізації з’ясували, що неможливо покласти основу під футбольний майданчик, оскільки під земельною ділянкою проходять міські комунікації. Тому члени робочої групи погодилися із пропозицією замінити капітальний футбольний майданчик на дитячий ігровий.

У ході засідання депутат міськради Вадим Ямщиков також запропонував надалі проводити хоча б елементарний кошторисний аналіз проектів.

-Щоб ми одразу мали точне уявлення – чи вкладається проект у заявлену суму! – пояснює депутат. Цього року було кілька випадків, коли у ході реалізації проекту зясовували, що для його завершення потрібна значно більша сума коштів.

На завершення наради Оксана Деркач відзначає – за останні роки активність жителів Полтави значно зросла. І практична реалізація проектів за програмою «Бюджету участі» цьому сприяє якнайкраще.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджетучасті #майданчик #проект #мільйон
Оголошення
live comments feed...