• Головна
  • Чверть населення Полтавської області підписали декларації з лікарями
18:07, 4 червня 2018 р.

Чверть населення Полтавської області підписали декларації з лікарями

За рейтингом областей Полтавщина займає шосте місце

380 тисяч декларацій з лікарями вже підписали жителі Полтавщини. У співвідношенні до загальної кількості населення це 25%.

–        Декларація – не юридичний документ і не укладається раз і назавжди. Її можна буде переукласти з іншим лікарем, якщо попередній вибір вас не задовольнив. Знайти інформацію про лікарів можна на інформаційних стендах і на сайтах медзакладів. За місцем прописки чи проживання обирати лікаря не обов’язково, – сказав Віктор Лисак, голова Департаменту охорони здоров’я.Лікар може відмовити у підписанні декларації, якщо він набрав граничну кількість пацієнтів, яку обслуговуватиме.Так для сімейного лікаря це 1800 пацієнтів, для терапевта – 2000, для педіатра – 900. Для лікарів у сільській місцевості ці цифри можуть бути більшими з відповідною оплатою.

У червні має запуститися Національна служба здоров’я України, у липні – початок фінансування закладів ПМСД за новою моделлю, повний перехід на яку відбудеться у 2019 році. На сьогодні в області працює 35 ЦПМСД, 784 лікаря мають цифровий підпис і підписують декларації. Окрім того, мешканці області можуть укладати декларації з приватними структурами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікар #декларація #терапевт #педіатр #лисак
Оголошення
live comments feed...