• Головна
  • Кернес невинуватий? На суді у Полтаві захист розкритикував докази у справі
14:40, 4 червня 2018 р.

Кернес невинуватий? На суді у Полтаві захист розкритикував докази у справі

4 червня у Київському районному суді відбувається чергове засідання у справі Геннадія Кернеса.

Розглядає справу суддя Андрій Антонов. Харківського міського голову та двох інших підозрюваних - охоронців Віталія Блінніка та Євгена Смицького - звинувачують у викраденні та катуванні.

Геннадія Кернеса завозять на візку до зали суду об 11:10. Міського голову Харкова супроводжують кілька охоронців. Один сідає за спиною обвинуваченого, двоє стають з лівого боку, закриваючи Кернеса від камер.

Кернес невинуватий? На суді у Полтаві захист розкритикував докази у справі, фото-1

До початку засідання Кернес про щось кілька хвилин розмовляє із своїми адвокатами.

Об 11:20 до залу заходить суддя Андрій Антонов. Після традиційних формальностей викликає першого свідка обвинувачення - колишнього працівника "МакДональдса", біля якого, власне, сталося викрадення людей.

Кернес невинуватий? На суді у Полтаві захист розкритикував докази у справі, фото-2

Юнак розповідає, що узимку 2014-го працював у харківському "МакДональдс". Говорить, що не пам'ятає, чи працював у день викрадення у закладі. Також зізнається, що пізніше чув про якусь ситуацію на парковці. Але сам нічого не бачив. Також стверджує, що ніколи не бачив обвинувачених охоронців. Міського голову Харкова раніше бачив, але не у МакДональдсі і не під час подій зими-2014.

Далі прокурори та адвокати обвинувачених сперечаються про черговість допиту свідків. Зрештою, суддя запрошує судмедексперта Ашхен Мікоян, яка робила висновок про ушкодження потерпілого Сергія Ряполова.

Кернес невинуватий? На суді у Полтаві захист розкритикував докази у справі, фото-3

Експерт пояснює, що потерпілий, який, за його словами, 25 січня 2014-го року отримав травму носа, звернувся на обстеження лише 12 березня. Під час загального огляду ушкоджень у нього не виявили, рентген-знімок показав зрощений перелом кісток носа. Але сказати, коли саме чоловікові зламали ніс - за два місяці до звернення у судмедекспертизу чи за два роки - Ашхен Мікоян не може.

Кернес невинуватий? На суді у Полтаві захист розкритикував докази у справі, фото-4

- То есть вы не утверждаете, что этот человек получил травму носа именно в тот период, который указал следователь? - запитує Геннадій Кернес у судмедексперта.

- Що через півтора місяці, що через півтора роки картина не міняється. Я дала висновок, що чоловік міг отримати травму у вказаний час, але це не категоричне твердження, - відповідає експерт.

Кернес невинуватий? На суді у Полтаві захист розкритикував докази у справі, фото-5

Наступним у суді допитують представника компанії "Лайфсел", який надавав слідчому роздруківки номерів, на які телефонував Геннадій Кернес із свого мобільного телефону. Він пояснює адвокатам, що надав роздруківки на дискові, який приніс із собою слідчий. Зробив це представник компанії на підставі рішення суду.

- А чому ж у рішенні суду вказане одне прізвище слідчого, а ви надали інформацію іншому? - цікавиться адвокат Геннадія Кернеса. На це питання представник компанії не може відповісти, говорить, що не пам'ятає.

Наразі судове засідання триває. У справі продовжують допитувати свідків, які викликає сторона захисту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кернес #суд #викрадення
Оголошення
live comments feed...