• Головна
  • Тотус танцював для благодійності
14:20, 2 червня 2018 р.

Тотус танцював для благодійності

Вчора в ОЦЕВУМі відбувся другий благодійник концерт народної школи сучасної хореографії «Тотус». Всі зібрані кошти підуть на стерилізацію безпритульних тварин у місті.  

Також цього дня у парку біля ОЦЕВМу можна було безкоштовно взяти у родину нового чотирилапого друга, а також підтримати гуманітарною допомогою братів наших менших . А це не лише корм, а й старі речі, які можна використовувати у притулках та місцях перетримки тварин – непотрібний посуд, ковдри, перев’язувальні матеріали та медикаменти. Волонтери вдячні всім добродійникам, які допомагають коштами на утримання та лікування тварин, що постраждали від людської жорстокості. 

Допомогти безпритульним тваринам може кожен. Все залежить  від можливостей та бажання. Робота з тваринами цікава та багатогранна. Волонтери на добровільних засадах беруться перетримувати у себе «безхатьків», лікують та стерилізують їх, викладають у соціальні мережі матеріали та світлини тварин, щоб знайти їм нову родину - говорить голова зоозахисної організації «Право на життя» Вікторія Артеменко.

Зі сцени концертного залу волонтери та артисти закликали полтавців: не купуйте дорогих тварин у елітних розплідниках, а краще прийдіть і візьміть у притулку вірного хвостатого товариша. До того ж, всі тварини пройшли ветеринарний огляді, привиті, стерилізовані та оброблені необхідним чином.

Популяція безпритульних тварин у місті зростає. Тому, одній людині буде важко стерилізувати їх за свої власні кошти, але якщо зібратися цілим під’їздом чи приміром мікрорайоном, то зробити цю справу стане можливо. До того ж,  на сьогоднішній день, стерилізація залишається єдиним найгуманнішим методом боротьби з безпритульними тваринами – говорять полтавські волонтери. Крім цього, стерилізувати бажано не лише безпритульних тварин, але й домашніх. Щоб потім не довелося думати, де можна прилаштувати потомство чотирилапого улюбленця.

Нагадаю, що влітку кожної першої та третьої суботи у Сонячному парку міста проходить традиційна акція, в рамках якої волонтери намагаються  знайти своїм підопічним нові домівки. Батьки з дітьми можуть долучатися до розваг з тваринами і таким чином вчити малечу доброті та повазі до слабших.

Юлія Самозвон.

Читайте також, до чого може призвести байдужість до безпритульних тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тотус #танці #благодійність
Оголошення
live comments feed...