• Головна
  • Сайт «Полтава 0532» є лідером рейтингу гендерно чутливих ЗМІ Полтавщини
15:12, 1 червня 2018 р.

Сайт «Полтава 0532» є лідером рейтингу гендерно чутливих ЗМІ Полтавщини

Вчора в Полтаві відбулася перша «Медіа-Кавярня», присвячена темі гендерної чутливості у ЗМІ. На ній журналісти обговорили, як писати про гендерно чутливі теми, та ознайомилися з Індексом гендерної чутливості у різних регіонах України. Як зауважила координатора Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерний простір сучасної журналістики» Богдана Стельмах,під час проведення дослідженняфахівці проаналізували більше 180 тис. публікацій в українських виданнях за 2017 рік. До переліку проаналізованих видань увійшов і наш сайт, який зайняв другу позицію у рейтингу. Найбільш гендерно чутливими визнали колег з сайті «В Полтаві інфо». Наступними за нами йдуть журналісти з Інтернет-видання «Коло».

Ми дякуємо за висловлену нам довіру і будемо намагатися і надалі робити наші матеріали об’єктивними і гендерно збалансованими. До речі, попри оптимістичні результати стосовно нашого сайту, інші полтавські видання виявилися менш гендерно чутливими. Загалом, індекс гендерної чутливості у Полтавському регіоні лише 26%. І цей показник є одним з найгірших по Україні.

Юлія Самозвон.

Читайте також, як в Полтаві принца і принцесу обирали

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гендерначутливість #Полтавщина
Останні новини
ТОП новини
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
У Полтаві пропонують збудувати індустріальний парк, який забезпечить економічний та промисловий розвиток міста
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
Оголошення
live comments feed...