![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
07:16, 1 червня 2018 р.
Полтавському коту пришили лапу і готують до пластики
Полтавські ветеринари творять дива і повертають до життя навіть безнадійних на перший погляд тварин. Але ще більшим дивом є волонтери, які попри матеріальну скруту щодня допомагають братам нашим меншим. Своєю історією поділилася у соціальних мережах Світлана Токарь, в оселі якої зараз живуть вісім підібраних на вулицях міста котів. Кілька днів тому вона не змогла залишити у біді ще одного «безхатька», у якого була важка травма задніх лап. Після операції тварина знаходиться у важкому стані, тому жінка змушена звернутися за допомогою до небайдужих полтавців.
![Полтавському коту пришили лапу і готують до пластики, фото-1 Полтавському коту пришили лапу і готують до пластики, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...