• Головна
  • Полтавці визначили "найкрутіший" мікрорайон міста (підсумки опитування)
16:28, 31 травня 2018 р.

Полтавці визначили "найкрутіший" мікрорайон міста (підсумки опитування)

Дорогі читачі. Добігло до завершення наше чергове опитування, де ми цікавилися, який мікрорайон Полтави ви вважаєте найкомфортнішим для проживання.

Деякі наші стереотипні очікування виправдалися, адже більшість опитаних, а саме 36,8 %, зазначили, що хотіли б жити в Центрі. Це не лише престижно, а й досить дохідно, якщо здавати власне помешкання в оренду. На другій позиції опинилися Левада та Алмазний. Вони набрали порівну голосів – 13,2%. Мікрорайон Сади вважається мальовничим, але не найзручнішим з точки зору транспортного сполучення, тому він набрав лише 11,4 %голосів.Поділ приваблює лише 9,6% відсотків полтавців, ще менше – Браїлки. Тут хотіли б жити лише 7,9% опитаних.

На заключних позиціях нашого рейтингу опинилися Половки та мікрорайон Інституту Зв’язку. Стосовно Половок очікували кращих результатів, адже раніше було прийнято вважати «кільцеві» мікрорайони одними з найзручніших для проживання. Схоже, ситуація дещо змінилася. Мікрорайон Половки набрав лише 3,5% голосів,трохи більше – 4,4% Інститут звязку. Вцілому в опитуванні взяли участь 144 читачі, за що Інтернет-видання «Полтава 0532» їм щиро вдячне. На черзі – чергове опитування, яке ми присвятимо темі здорового життя полтавців. Долучайтеся і будьте активними та щасливими!

Читайте також, на скільки полтавцям стане дорожче подорожувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #житло #соцопитування

Коментарі

Оголошення
live comments feed...