• Головна
  • Полтавські медики отримали гуманітарну допомогу з Америки
10:55, 31 травня 2018 р.

Полтавські медики отримали гуманітарну допомогу з Америки

Вчора медики Полтавського військогового госпіталю отримали гуманітарну допомогу від громади американського міста Рочестер. А це – 30 посилок , у яких містилися перев’язувальні матеріали, бинти та хірургічні пакети. Кожен бокс пронумерований, позначений і детально описаний дбайливими волонтерами у США.

Полтавські медики отримали гуманітарну допомогу з Америки, фото-1

Долучилися до реалізації великої та потрібної ідеї організації «Intervol», «ROC Maidan», 120 відділ Союзу Українок в місті Рочестер, «Українська Федеральна Кредитна спілка», місія Марената, організація «Міста-побратими Ірондеквойт-Полтава».

Полтавські медики отримали гуманітарну допомогу з Америки, фото-2

Обрали для допомоги саме військовий шпиталь, адже українці в Америці активно стежать за ситуацією на Сході та прагнуть перемоги нашої держави над окупантом.

Подібна допомога від громади з Рочестеру надійшла у військовий шпиталь вдруге. Цього разу оформленням вантажу займалися благодійний фонд «Вефіль» (Івано-Франківськ) і громадська організація «Команда небайдужих» (Полтава). Консультував американських друзів на предмет медичних потреб лікар-хірург Кирило Орлов. Завдяки програмі «Гуманітарна пошта України» («Нова Пошта») медичний реманент дістався до Полтави безкоштовно.

За матеріалами Полтавського Батальйону Небайдужих.

Читайте також, яку допомогу отримуватимуть полтавські породіллі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Військовийшпиталь #Америка #гуманітарнадопомога
Оголошення
live comments feed...