• Головна
  • "Ні йти, ні їхати, ні велосипедом, ні машиною!" - у Полтаві відбулася акція за ремонт доріг (ФОТО)
14:25, 30 травня 2018 р.

"Ні йти, ні їхати, ні велосипедом, ні машиною!" - у Полтаві відбулася акція за ремонт доріг (ФОТО)

30 травня під стінами Полтавської ОДА відбувається акція протесту «За дороги». Ремонту доріг обласного значення вимагають мешканці Полтавського, Котелевського та Новосанжарського районів.

На 11:00 під стінами Полтавської ОДА збираються кілька десятків людей. Із собою приносять плакати, більшість яких містять звернення до губернатора Валерія Головка: «Головко, ні совісті, ні доріг», «Головко, де дороги?», «Гройсман, забери Головка та верни дороги». Також учасники акції тримають звернення дещо іронічного змісту: «Кожній громаді по аеродрому». Тим самим жителі області натякають, що за жахливого стану доріг будівництво аеропорту у Полтаві – завдання не першочергове.

"Ні йти, ні їхати, ні велосипедом, ні машиною!" - у Полтаві відбулася акція за ремонт доріг (ФОТО), фото-1

Більшість людей, які приїздять на акцію із районів області, скаржаться на розбиті вщент дороги, які влада і не планує ремонтувати.

- Я прийшла сюди підтримати односельців у питанні ремонту доріг. Це не дороги, це якісь ями, катакомби! – говорить Віта Борисій, жителька села Ковалівка.

Багато на акції представників Котелевського району. Так, одна із жінок зауважує – до району не можливо доїхати жодним видом транспорту.

"Ні йти, ні їхати, ні велосипедом, ні машиною!" - у Полтаві відбулася акція за ремонт доріг (ФОТО), фото-2

- Ситуація така, що не можна ні їхати, ні йти, ні велосипедом, ні машиною! Не може швидка приїхати вчасно, якщо їхати по такій дорозі! – говорить Лідія Дрозд, жителька Великої Рублівки Котелевського району. – Всі говорять – виділяються кошти на дороги. Де ті гроші?! Коли дійдуть до нас?! Щоб ми у селі не животіли, а жили і добиралися і до Полтави, і до Котельви вчасно!

Учасники акції, які перераховують зруйновані дороги у своїх регіонах, очікують, що до них вийде хтось із представників облдержадміністрації. Проте ні Валерій Головко, ні його заступники, ні бодай хтось із апарату державної установи до людей не виходить.

"Ні йти, ні їхати, ні велосипедом, ні машиною!" - у Полтаві відбулася акція за ремонт доріг (ФОТО), фото-3

Схоже, Валерій Головко не налаштований вести діалог не лише із мешканцями області, але і з їх представниками у парламенті. Принаймні, навіть народний депутат України не може отримати відповіді - коли ж будуть відремонтовані проблемні дороги.

- Ми не вимагаємо нічого надзвичайного, лише прямого діалогу влади із людьми. Але Валерій Головко на цей діалог не йде, закрившись від людей за дверима свого кабінету. І мені, як народному депутату, ніхто не дав відповіді - коли почнеться ямковий ремонт доріг?! - говорить народний депутат Юрій Бублик.

Під час акції біля мікрофону виступають жителі Полтавського, Котелевського, Новосанжарського районів та представники Полтави. Сходяться у одному - дороги у області перебувають у жахливому стані і потребують термінового ремонту.

"Ні йти, ні їхати, ні велосипедом, ні машиною!" - у Полтаві відбулася акція за ремонт доріг (ФОТО), фото-4

На завершення акції Юрій Бублик звертається до людей і нагадує їм - якщо влада відмовляється чути в українського народу, який є єдиним джерелом влади за Конституцією, є право на акції прямої дії. Одну із таких планують провести 2 червня на території Полтавського чи Котелевського районів.

- Я все ж таки хочу вірити, що влада почує людей і піде на діалог, інакше таки доведться проводити акцію і перекривати дорогу для транзитного транспорту! - говорить народний депутат.

"Ні йти, ні їхати, ні велосипедом, ні машиною!" - у Полтаві відбулася акція за ремонт доріг (ФОТО), фото-5

Нагадаємо, напередодні народні депутати Юрій Бублик та Костянтин Іщейкін скликали брифінг, під час якого повідомили журналістам - кошти у області на ремонт доріг є, але витрачаються вони не за призначенням - нардепи Бублик та Іщейкін звинуватили голову Полтавської ОДА у жахливому стані доріг області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція #дороги #ГоловкоВалерій
Оголошення
live comments feed...