• Головна
  • Нардепи Бублик та Іщейкін звинуватили голову Полтавської ОДА у жахливому стані доріг області (ВІДЕО)
13:20, 29 травня 2018 р.

Нардепи Бублик та Іщейкін звинуватили голову Полтавської ОДА у жахливому стані доріг області (ВІДЕО)

29 травня у Полтаві проходить прес-конференція двох депутатів-мажоритарників – Юрія Бублика та Костянтина Іщейкіна. Вони розповідають про незадовільний стан доріг на Полтавщині і звинувачують у цьому керівництво облдержадміністрації.

-Кабмін звітується про те, що на місця направлені колосальні суми коштів. Між тим, ми бачимо, що дороги у районах області – і у Полтавському, і у Лубенському, і у Оржицькому, і у Котелевському, і в усіх інших – перебувають у страхітливому стані. При цьому, у інших областях України – Львівській, Івано-Франківській, Рівненській – ремонти доріг йдуть повним ходом. У нас їх навіть не розпочинають. Замість цього керівництво облдержадміністрації із коштів на ремонти доріг направляє 36 мільйонів… на будівництво аеропорту! – обурюється народний депутат Юрій Бублик на початку прес-конференції.

Народні депутати констатують – не мають контакту із керівництвом облдержадміністрації. У Кабміні їм говорять, що кошти направлені у область, а голова ОДА ухиляється від прямих зустрічей і не дає відповіді на питання, які хвилюють людей – коли почнуть ремонтувати дороги.

-Ми закликаємо до ефективної роботи! Тому що соціальна напруга постійно зростає. Зараз кошти на ремонт є, план розвитку ми допоможемо скласти! Лише завдяки митному експерименту область отримала 67 мільйонів гривень. Їх просто потрібно раціонально використати. Головне – щоб у цьому була зацікавлена обласна влада. Аеропорт – це також потрібно, але не першочергово. Скільки у нас відсотків полетить авіарейсами? Один, чи навіть менше! І для чого ми робимо аеропорт, до якого немає доріг? – запитує інший нардеп Костянтин Іщейкін.

Відсутність контакту із обласною владою змушує народних депутатів долучитися до пікету, який організовують під стінами Полтавської ОДА 30 травня на 11:00.

Під час акції протесту, яка матиме назву «За дороги», народні депутати передадуть обласній владі більше 5 000 підписів за необхідність ремонту доріг – від жителів своїх округів. Якщо пікет не дасть результатів, нардепи обіцяють провести аналогічну акцію під стінами Кабміну.

-Будемо тоді закликати прем’єр-міністра: «Заберіть Головка – поверніть нам дороги!», - резюмує Юрій Бублик.

Володимир Паршевлюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БубликЮрій #ГоловкоВалерій #ІщейкінКостянтин #дороги
Оголошення
live comments feed...