• Перемога у екстра-таймі, хет-трик Дегтярьова і танці із фанами - "Полтава" вийшла до прем'єр-ліги (ВІДЕО)
12:10, 28 травня 2018 р.

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд переможного, і тепер вже історичного, для ФК "Полтава" матчу із одеським "Чорноморцем". Відео розмістила на своєму Ютуб-каналі програма "Профутбол".

Нагадаємо, полтавська команда після поразки у гостях з рахунком 1:0 зуміла відігратися вдома, а у додатковий час гри забезпечила собі впевнену перемогу - 3:0.

Завдяки цьому виграшу ФК "Полтава" вперше у своїй історії вийшла до Української прем'єр-ліги.

Перемога у екстра-таймі, хет-трик Дегтярьова і танці із фанами - "Полтава" вийшла до прем'єр-ліги (ВІДЕО), фото-1