• Головна
  • Роботу засуджених на Полтавщині оцінюють у 470 гривень на місяць
16:10, 19 жовтня 2012 р.

Роботу засуджених на Полтавщині оцінюють у 470 гривень на місяць

Прокуратура області спільно із фахівцями контролюючих органів перевірила стан додержання вимог законодавства щодо оплати праці засуджених осіб

Під час перевірок з’ясовано, що станом на 1 жовтня поточного року заборгованості із виплати заробітної плати засудженим, які відбувають покарання, та особам, які звільнились із місць позбавлення волі, немає. Проте через недостатній обсяг робіт та наявні прорахунки в організації виробничого процесу кількість працездатних засуджених, які не виводились на оплачувані роботи, незважаючи на зменшення у порівнянні з минулими роками, наразі становить майже 70 %. Через низьку кваліфікацію тих, хто відбуває покарання, відсутність у більшості з них елементарних професійних навичок, має місце вкрай низька продуктивність праці, що є причиною невисокої заробітної плати – в середньому по області це близько 470 гривень на місяць. У двох виправних колоніях регіону виробництво взагалі є збитковим.

Виявлені факти порушують права засуджених на належну заробітну плату та права громадян на відшкодування збитків, завданих злочинами. Тож за результатами перевірок начальнику управління Державної пенітенціарної служби України в області прокуратура внесла подання з вимогою вжити заходів на усунення виявлених порушень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...