• Головна
  • Полтавських гіпертоніків забепечать дешевими ліками
15:58, 19 жовтня 2012 р.

Полтавських гіпертоніків забепечать дешевими ліками

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль провів робочу з питань реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2012 № 907 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».

Постанова Кабінету Міністрів України набрала чинності 9 жовтня 2012 року. Міністерство охорони здоров'я України розпочинає компенсацію фармацевтичним закладам частини витрат на відпуск гіпотензивних засобів за спеціальними цінами. Держава вже виділила кошти для цього. Зокрема, для Полтавської області виділено 1,5 мільйони гривень для відшкодування до кінця 2012 року.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, цими коштами буде забезпечено відпуск ліків за рецептами для хворих на гіпертонічну хворобу, які є у спеціальному реєстрі. Лікарський рецепт буде дійсним протягом одного місяця з моменту його видачі. Таким чином, пацієнтам можна буде придбати необхідні ліки із знижкою до 20%.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль дав доручення підготувати відповідні матеріали для розгляду на черговій сесії обласної ради питання створення обласного резервного фонду для забезпечення реалізації пілотного проекту по запровадженню референтних цін на ліки для пацієнтів з гіпертонічною хворобою в Полтавській області.

Оголошення
live comments feed...