• Головна
  • ІІІ місце у загальному командному заліку-результат збірної ДПС у Полтавській області
13:55, 19 жовтня 2012 р.

ІІІ місце у загальному командному заліку-результат збірної ДПС у Полтавській області

Кожного року все більше податківців роблять свій вибір на користь здорового способу життя, доводячи цим, що спорт – це не лише користь для здоров’я, а й стимул до формування командного духу, розвитку таких якостей, як воля до перемоги, наполегливість, витривалість та цілеспрямованість.

Цього року участь у змаганнях взяли 28 команд податківців з різних куточків України. Це близько 600 спортсменів, які виборювали першість у п’яти видах спорту, серед яких гирьовий спорт, міні-футбол, кульова стрільба із пістолету, настільний теніс та волейбол.

Команда з 24 полтавських податківців гідно представила область в усіх запропонованих видах спорту, здобувши „срібло” у гирьовому спорті та стрільбі. Особливими спортивними досягненнями відзначились Володимир Галушка, який виборов ІІ місце в особистому заліку з гирьового спорту у ваговій категорії вище 80 кг, та Ольга Донченко – на її рахунку ІІ місце з кульової стрільби серед жінок. Зміцнили позиції збірної полтавських податківців також два ІІІ місця в особистому заліку з гирьового спорту: Павла Городянина у ваговій категорії вище 80 кг та Владислава Сушка у ваговій категорії до 80 кг.

Вітаючи переможців, голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний побажав їм здоров’я, спортивного азарту, легких перемог, а також подальших досягнень не тільки у спорті, а й у справі наповнення державної казни.

Оголошення
live comments feed...