• Головна
  • Під Полтавою школярі стріляли бойовими набоями із автоматів Калашникова (ФОТО)
08:26, 23 травня 2018 р.

Під Полтавою школярі стріляли бойовими набоями із автоматів Калашникова (ФОТО)

Вперше за останні роки зі школярами 10-11 класів Полтавської області провели масштабний військово-патріотичний захід – виконання початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями.

Полтавський обласний військовий комісаріат та Департамент освіти і науки облдержадміністрації в період із 18 по 21 травня 2018 року вперше за останні роки провели з учнями 10-11 класів Полтавщини практичну складову навчально-польових занять (зборів) із виконанням початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями.

Одночасно на декількох військових полігонах області, зокрема й під Полтавою, школярі, відповідно до узгоджених графіків, по районах приїздили на визначені комісаріатом і попередньо узгоджені з військовими частинами стрільбища, де проходять навчання.

Під Полтавою школярі стріляли бойовими набоями із автоматів Калашникова (ФОТО), фото-1

Так, на військовому стрільбищі 179 навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України, що під Полтавою, досвідчені військовослужбовці-викладачі й курсанти Полтавського військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації Державного університету телекомунікацій проводили заняття за тематикою: вогнева підготовка – стрілецька зброя й поводження з нею, правила стрільби по нерухомих цілях і цілях, що з’являються, загальні поняття балістики, ручні гранати й поводження з ними; тактична підготовка – індивідуальні дії солдата і взаємодія у складі двійок, груп, дії солдата у складі бойових груп, відділення, техніка безпеки при проведення стрільб бойовими набоями з АК-74. Крім того, інструктори роз’яснювали молоді, як стати професійним військовим, вступивши до їхнього навчального закладу. Неподалік від місця проведення стрільбищ був розміщений мобільний агітаційний намет Полтавського міського військового комісаріату, в якому школярам роздавали агітаційний матеріал і роз’яснювали умови проходження служби в механізованих бригадах оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Під Полтавою школярі стріляли бойовими набоями із автоматів Калашникова (ФОТО), фото-2

Після інструктажу з техніки безпеки учнів допускали до стрільби бойовими набоями з АК-74 з місця по нерухомих цілях і цілях, що з’являються. Тривали заняття під пильним наглядом військовослужбовців 18 окремої бригади армійської авіації. За результатами стрільби школярам виставляли оцінки.

Під Полтавою школярі стріляли бойовими набоями із автоматів Калашникова (ФОТО), фото-3

Ажіотаж, цікавість і бажання набути військових навиків, готовність у потрібний час виконати свій обов’язок по захисту Батьківщини прослідковується в очах молоді, що приїздила на військові стрільбища. Саме так повинен закінчуватися навчальний рік із викладання предмета «Захист Вітчизни», вважає керівництво Полтавського обласного військового комісаріату й Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стрільби #військкомат #навчання
Останні новини
Оголошення
live comments feed...