• Головна
  • У Полтаві відбувся фестиваль КВН на кубок міського голови
16:31, 18 жовтня 2012 р.

У Полтаві відбувся фестиваль КВН на кубок міського голови

Команда КВН з ПУЕТу стала кращою за результатами 5 конкурсів

У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся традиційний фестиваль команд КВН на кубок міського голови Олександра Мамая. Цього року за перемогу боролися збірні команди п’яти полтавських ВУЗів: Української медичної стоматологічної академії, Полтавського національного педагогічного університету, Полтавського національного технічного університету, Полтавської державної аграрної академії та Полтавського університету економіки і торгівлі.

Як повідомили в прес-службі Полтавської міської ради, в командах були присутні не тільки досвідчені старожили, а й дебютанти КВН. Програма конкурсів залишилася традиційною: першим був конкурс «Привітання», далі «Розминка з залом», «Відео-конкурс», «Конкурс капітанів», «Домашнє завдання».

Мамай нагороджує переможців

Мамай нагороджує переможців

Очолив склад журі міський голова Олександр Мамай. Не обійшлося і без гостей зі столиці. Для усіх присутніх у залі співала зірка шоу «Х-Фактор» Маліка.

Отже, у фіналі усі команди були нагороджені у різних номінаціях та отримали грошову винагороду. За підрахунками балів та за рішення журі перемогла збірна команда ПУЕТу, якій вручили кубок міського голови.

Оголошення
live comments feed...