• Головна
  • На Полтавщині ростимуть могучі дуби
17:28, 17 жовтня 2012 р.

На Полтавщині ростимуть могучі дуби

У ДП "Полтавський лісгосп" заготовлено 3 тонни лісового насіння, серед яких жолудя дуба звичайного заготовлено 2200 кілограм та дуба червоно 200 кілограм

Як повідомили у прес-службі Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, у лісгоспах наразі триває гаряча пору по заготівлі лісового насіння. Підрозділами державного підприємства «Полтавське лісове господарство» забезпечено заготівлю насіння основних та супутніх деревних порід в кількості 2995 кг.

-Насіння заготовляється на постіних лісонасіннєвих ділянках з метою забезпечення якісним посівним матеріалом на весну 2013 року, - розповів Олексій Бондаренко, інженер лісових культур ДП «Полтавський лісгосп». - Оскільки лише з якісної насінини може вирости стандартний посадковий матеріал, що забезпечить планову приживлюваність і буде стійкий до негативних природних факторів.

Крім того, наступного року на Полтавщині висаджуватимуть абрикос, аличу, вільху чорну, березу повислу, грушу лісову, яблуню звичайну, клен, горіх, та інші древа. Загалом до висадки на наступний рік приготують 22 деревні та чагарникові супутні породи. 

Оголошення
live comments feed...