У Полтаві ТВК не без крику проголосувала за відкликання депутата міської ради (ВІДЕО)

16 травня міська ТВК завершила процедуру відкликання депутата від СДП Дениса Поліщука. І затвердила кандидатуру його наступника.

16 травня у приміщенні Полтавської ОДА відбувається засідання міської територіальної виборчої комісії під головуванням Сергія Петренка.

На початку засідання голова повідомляє, що за ініціативою виборців партія вирішила відкликати свого депутата. У такому випадку, відповідно до закону, його місце у раді має посісти наступний за списком депутат. У даному випадку це – Олександр Кісельов. Відкликання депутата і набуття повноважень іншим має затвердити своїм голосуванням комісія.

Перед початком голосування до членів комісії звертається адвокат Дениса Поліщука – Галина Марченко. Нагадує, що з приводу рішення партії про відкликання Поліщука відкрите адміністративне провадження. І прохає членів комісії не приймати поспішного рішення, адже його потім може скасувати суд.

-         - Кожне рішення, яке буде зараз прийняте, буде оскаржене у суді! І правоохоронні органи дають йому оцінку! – нагадує адвокат.

Голова комісії ставить питання на голосування. «За» голосують 10 членів комісії, «проти» - немає, утримується 1 (сам голова комісії).

-У зв’язку із припиненням повноважень депутата Полтавської міської ради Поліщука, на підставі відкликання його за народною ініціативою, визнати обраним депутатом Полтавської міської ради сьомого скликання Кісельова Олександра Сергійовича – наступного за черговістю у виборчому списку міської організації СДП, - озвучує Сергій Петренко рішення, за яке проголосувала комісія.

Нагадаємо, депутата міської ради Дениса Поліщука у серпні минулого року виключили із лав Соціал-демократичної партії. Колишнього однопартійця звинуватили у зміні політичних поглядів та «тушкуванні».

Дивіться за темою, у Полтаві хочуть відкликати двох депутатів міськради за порушення фракційної дисципліни.

Володимир Паршевлюк

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов